Spora yazıldım bir bakarmısınız?

Merhaba arkadaşlar dün ankamall macfite yazıldım. Daha önce bir spor merkizene yazılmadım gitmedimde ne yapılır ne giyilir nasıl çalışılır bilgisi olanlardan yardım istiyorum. Pek kilom yok basen ve göbegimi inceltip sıkılaşmak için gidiyorum tavsiyeleriniz neler?

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Ilk hwyecqn basiyor sonra gecinip gidiyosun sknti etme dostum

0|0
    0|0
  • herkesin sana baktigini dusunme kimsenin umrunda degilsin herkes cani cikana kadar spor yapiyor rahat ol birazda arastirma yap yeterli:d

0|0
    0|0
    • yok o dert değil zaten boşa gitmek istemiyorum haliyle tecrübesizim biraz yaz gelmeden vucudumu düzene sokmam lazım yoksa kimse umrumda olmaz :D

• yaza kadar pek bisey yapamazsin moral bozmak olmasinda gec kalmissin spora asla bosa gitmezsin illa ki faydalanirsin diyetine sadik kal duzenli uyu gerisi gelir

• işyerim uzak kışın soğukta cesaret edemedim açıkcası teşekkürler :)

• Düzenli yap squat çalış bir de kadınsı hatların için egzersizler yapacaksın yani erkekler gibi ağırlık kaldırma :))

0|0
    0|0
  • merhaba orda Emrah Türkmen adında antrenör var. kemalpaşadan Mecit'in selamı var dersen yakından ilgilnir :)

0|0
    0|0
  • Spor salonunda zaten senin bir hocan olacak o sana çalışma programı verecek ona söylersen basen ve göbeği inceltmek istediğini sana yardımcı olacaktır.

Giyim konusunda da bayanlar genelde tayt üstüne askılı tişört giyiyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Göbeğinden kurtulmak istiyosan bol bol mekik çek. İlk başta zorlanırsın ama zamanla alışırsın. Ben ilk başladığım da 10 tane zor çekiyorum zamanla 400 é kadar çıktı. Baktım ki göbek çoktan gitmiş kas bile oluşmaya başlamış bıraktım

0|0
    0|0
  • tayt ya da üzerine oturan güzel bir esoftman üzerine askılı bir şey giyersen rahat olursun spor ayakkabı olarak da freerunu tercih edebilirsin :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...