Karın kasları size göre nasıl? ve kaç ayda çıkar bilen varmı?

Mesela ben şimdi antremanlara başlasam yaza kadar çıkarmı?

1|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardeşim önce bir vucudundaki yağ oranını bize söyle vucunda 20 kg yap olan ile 10 kg yağ olan adam aynı zamanda karın kası çıkaramaz. Yağ oranın kaç ve kesinlikle ama kesinlikle karın kaslarını çıkarmada beslenme yüzde 65 gibi bişey o yüzden beslenme dikkat et int araştır bulursun güzel program zaten. Eğer vucudunda çokta yağ yok ise https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag bu videoyu günde 10 dk ilk 10 gün yap 10 gün sorra ikinci videoya geç bol şans :D

0|0
    0|0
    • Bende bunu yapmayı planlıyorum şu an şu an vücudumdaki yğ oranı %10 11 falan 1.77 boyundayım 65 kiloyum :D

• çok iyi bir yağ oranına sahipsin sadece karın kası için yağsız düzenli beslen günde 2 defa sabah akşam bu video yap en fazla 4 aya kadar belli olur

• ama şunu unutma alt karın kaslarına daha fazla çalış zor çıkar

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• 3-4 ayda çıkar düzenli protein ağırlıklı beslenmeye devam et.

0|0
    0|0
    • Y a ben hocaya sordum 2 ayda çıkar dedi aklım karıştı

• cevaplar cok komik, vucut yag oranin kac? Kac kilosu yag kilo bazinda? 1 kilo yag 7000 kalori.. hergun 700 kalori az yersen 10 günde 1 kilo yag gider..

0|0
    0|0
  • Çıkmaz antrenmanda yetmez iyi beslenmen lazım bu saatte uyuyo olman lazım

0|0
    0|0
    • ya benslenme tamam o kolay ben iradeleyim sadece şu kaç ayda çıkar sorusu aklımı karıştırıyo

• Yağ oranın ne kadar düşükse o kadar çabuk belirginleşir işte net süre veremem değişebiliyo kişiden kişiye

• Neden yaza çıkarman lazım?

0|0
    0|0
    • eee sahil güneş kum deniz turistler :D

• 3 aylıkçı olma ADAM ol der gerçekten body sporuyla ilgilenenler ama illa sahilde karı kız ayağı diyorsan 7 kilo al günde 3 kere 3 er set set başı 50 mekik train at yavaş yavaş arttır kasların yorulduğunu hissedene kadar yaza yumruk gibi olurlar

• ya ben futbolcuyum karı kız ayağına değil zaten ben bu halimlede çok düşürürüm futbol içine lazım

Yükleniyor...