Vazgeçmeyi bilmezsen vazgeçilmez olamaz mısın? :O

Arkadaşlar sorun şu vazgeçmeyi bilemzsen gerçekten vazgeçilmez olamaz mısın ? Birini seviyosun kendinden bile çok ödün veriyosun o bütün bunların farkında ben ne yaparsam yapayım o zaten beni bırakmaz sevecek düşüncesi mi yerleşir bir zaman sonra insanın beynine hani sen vazgeçemiyosun ya sorun bumu yani her çağırdığında gittiğin her mesajına döndüğün her aradığında yanında olduğun için mi git dedğinde gidip gel dedğinde geldiğin için mi vazgeçemediğin için mi vazgeçilmez olamıyoruz biz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• ikisinden de biraz vardır ama insan öyle birşeydir ki öldürmeyen güçlendirir. Sen şimdi birisine karşı gelemiyorsn mesela git gidiyor gidiyorsun gel diyor geliyorsun sonra içinden bir parça isyan ediyor yayılıyor senin içinde ve o parça ne kadar büyürse o kadar kolay lokma olmuyorsun zorluyorsun kendini bir süre sonra artık heyecanı kalmıyor birşeylerin hevesin kaçıyor aşkın sevgin sönüyor sonra vazgeçiyorsun boşver zaten güzel olmuyor artık böyle olmaz diyorsun. Vazgeçilmez olmak istiyorsanız gerçekten özel olduğunuzu sizin gibisini zor bulacağını göstermelisiniz. Bununda yolu iyi huylu olmak mantıklı davranmak kalpten konuşmak doğal olmak rol yapmamak paylaşımcı olmak bencil olmaktan uzak durmak geliyor. Bu ütopik insan modeli gibi birşey ama siz ne kadar böyle olursanız o kadar özel olursunuz herzaman birileri sizi ister.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• kardeş bu yazdıklarını satır satır yaşadım...sonuçmu yalnızım..ama karşı tarafa bi düşmanlığım yok aksine yeri geldiğinde teşekkür edecem çünkü daha mantıklı düşünmeme sebeb oldu..aşkmış gözüm körmüş bunu anladım..karşı tarafı mutlu olsun diye bi baktım ki kendim yok oluyorum HERŞEY KARŞILIKLI OLMALI BUNA GÖRE ADIM ATMALIYIZ ARTIK...vee bu bi tecrübe oldu diyorum..

Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir,

yalnız okul masrafları biraz çoktur...?olsun yeniden başlamak lazım bazan...

1|0
    0|0
  • Kendin durumu anlamışsın zaten. Kadın hayır demesini bilicek, gerektiği yerde tabi abartmadan. Erkekde koşar o zaman peşinden. Ama dediğim gibi her zaman değil.

0|0
    0|0
  • çok göreceli birşey bu kişiden kişiye değişir ama değişmeyen karakter ve huydur sen ne dersen de yine kendin gibi haraket edersin bunu karşındaki anlar veya anlamaz şans kader kısmet

0|0
    0|0
  • zamanla gol yemeyi ve sindirmeyi zamanlada frikikten gol atmayı öğrenmelisin.

önemli olan topa hangi açıdan ve hangi şiddette vurduğundur.

0|0
    0|0
  • Bence yanlış bir önerme.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Zamanında vazgeçmeyi bilmezsen , terkedilen olursun ...

0|0
    0|0
  • hangi kamyonun arkasinda gormusler bunu yav

0|0
    0|0
  • Yapabilirsem yaparım.

0|0
    0|0
  • aynen öyle vazgeçilmez olduğunu gösterceksinki vazgeçilmez olasın

:)

0|0
    0|0