Sırf onu unutmak için başkasını yerine koymaya çalıştınız mı?

Sırf onu unutmak için başkasını yerine koymaya çalıştınız mı? Yerini doldurdunuz mu? başardınız mı?

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• 2. hafta yapıyosan bunu yazıklar olsun.. ama illa ki başkaları olur olmalı da... ama şerefsizce değil...

0|0
    0|0
  • Belki Bu Kişiden Kişiye Değişir Ama Ben Yapamadım Koyamadım Başkasını Onun Yerine Ne Yeri Doluyor Nede Unutuluyor...

0|0
    0|0
  • onu unutamassın... sadece sanarsın.. baskalarında ararsın ama olmaz... böle yaparak baskalarınında gururyla oynama...

0|0
    0|0
  • koymaya çalışmak falan bunlar ne çirkin söylemler

ya biraz duygu sevgi gibi olgulara da değer verin

kızlar işiniz gücünüz sokmak koymak bilmem ne yaaa :@

0|0
    0|0
  • unutmak hiçbir zaman mümkün olmaz elbet birgün hatırlanır. Umarım unutturacak biri karşınıza çıkar ozaman en azından acı çekmez gece gündüz düşünmekten kurtulursunuz

0|0
    0|0
  • herkesin kişiliği farkılıdır

sadece kendini kandırırsın

can bedenden çıkana kadar unutulmaz...

0|0
    0|0
  • hiç denemedim

0|0
    0|0
  • Başaramadım.

0|0
    0|0
    • madel basaramadin niiyee ayriliyosunuz :'(

• Başaramadım derken şunu demek istedim:

Kimseyi kimsede görmem ben. Her insanın ayrı bir güzelliği vardır.

• evet başardım

0|0
    0|0
    • gerçekten sevdin mi ama

• allahim ya :(

• yaaa sende hemen ciddiye alıyon böyle bişeyin saçma olduğunu bilmen lazımdı ; sevdiğin bi insanın yerine ancak onu koyarsın ki yerini doldura bilesin hiç bi insan denk değildir :)) hemende ağlıyon hep böyleleri seni buluyo deme :))))

Kızlar Ne Diyor 11

• Bir zamanlar sırf onu unutmak için başkasını yerine koymaya çalıştım,olmadı elbette.Olamazdı da zaten.

0|0
    0|0
  • sevdiğim baska sevenım baska benı delı gıbı seven var bende benı takmayan bırsının peşinden kosuyorum benım sevdiğim kımın peşinde onu bılmıyorum allah sonumuzu hayır etsin

0|0
    0|0
  • böyle birşey yaptım hergün midem bulandı kendimden

0|1
    0|0
  • evet..4 yıllık sevgılımden ayrıldıktan sonra sırf unu unutmak ıcın baskasıyla cıktım..ıyıkıde ole yapmısım...eskı sevgılımı unuttum ve şu ankı sevgılımı daha coooook sevıyorum...

0|0
    0|0
  • Olmuyor olmuyor yeri dolmuyor

0|1
    0|0
  • bu çok yanlış. yani sırf sevdiğini unutmak için. başka birini sevmeye çalışmak.. bilmiyorum benm için çok yanlış bir davranış.

0|0
    0|0
  • bu kadar basit olsaydı herkezın yerı dolar kımse aşk acısı çekmezdi zorrrr..

0|0
    0|0
  • hayır çünkü insanları kullanmak bana göre değil

1|0
    0|0
    • bana gorede degil ama 2 ay once 4 yillik iliskimizi bitiren ilk askim, beni unutmak içn guya baskasiyla çikiyomus..

• Bende borçlu kalmayı sevmem çiçeğim!

• O başkasının ne suçu var? Şerepsiz!

1|0
    0|1
    • Hemen artılayalım adalet yerini bulsun :) bugün elimde adalet kılıcı ile dolaşıyorum :)

• Göya bahanesi o işte.

• pislik

• Kimseyi yarama yarabandı olarak kullanmam.

0|0
    0|0
    • aynen ama 2 ay once 4 yillik iliskimizi bitiren ilk askim simdi bi baskasiyla :(( canim cok yaniyo, guya beni unutmak için oyle olmasi gerekiyomuss

• Bahane canım takma zoru neymiş.. Asıl ona baktıkça seni hatırlar yalan mı ?

• oyle dogru:(

• evet on ay sonra denedim ve başardım şuan ok mutlyum .kimse yok artık kalbimde

:)

0|0
    0|0
    • :(((

• biliyormusun o kadar zorduki hergece ağladım her dakika onsuz yapamzdımki ben nefes alamıyordum hergece annemin koynunda hıckıra hıckıra aglayrak uyudum ölmek için hergün dua edrdim kaldıramıyordum şehre sığamıyordum ben onu kendmden ksıknrken o baska kızlrla yok dedim ölmeliyim artık dayanmyrdum yemeden içmeden kesildim mesajlar attım o suclu oldugu halde özür diledim olmadı sonra bir işe girdim orda topladım biraz kendimi zamnla birçok insan çıktı karşıma şans vermedim kimseye çünkü aklımda

• bir başkası varken yanımda bir başkası yakışmazdı bana hergün takip ettim facesınden benım facem yoktu acmadım onunyaptıgı i*neliği yapmadım dua ettim hep iki y benı aradı ama olmaz artık yapmadım çok yıprattı beni olamzdı ne kdarda çok istesem olamzdı işte canım acıodu ama yapck bişey yoktu on ay sonra ilk defa biri bana mutluluğu hissttrdı cok deger verdı falan ama oda aynı cıktı ama unutttm onu basardım smdı umrmda değil o kaybetti o ynsn

Yükleniyor...