MMA KİCK BOX Muay thai?

arkadaşlar ben MMAya başladım ama içimde bir kuşku var sanki Kick box muay thai daha iyi gibi geliyor KİCK BOX dünyaca ünlü bir spor sizce MMA kötü bir spormu?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• Mama mia o da ne?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• MMA bir tek spor değilki zaten. Ayakta Muay Thai , yere düşürmede olimpik güreş , yede ise üstün çıkmak ve kilide almak için jiu jitsu kullanılır. Yani ayakta yere düşürürken ve yerde ne yapman gerektiğini öğretirler MMA'de. Bir sokakta 3 Sene MMA almış birinin karşısına 3 sene sırf Muay Thai ya da Kick Boks eğitimi almış birini koy , MMA eğitimi alan kişi rahat kazanır. Çünkü yerde ne yapması gerektiğini biliyor olacak.

0|0
    0|0
  • MMA yapabilmen için birden fazla dövüş sporuna hakim olman lazım. Karate hız için kesinlikle şart. Teknik bakımdan çok geniş. Kickbox daha ağır bir spor kendini iyi yetiştirmezsen kalas olur çıkarsın. 4 sene kadar yaptım.

0|0
    0|0
  • Sen allah ne verdiyse gireyim diyorsan mma yumruk tekme diyorsanda kick box savunma sanatını pek sevmiyorum aslında o konuda bir şey diyemem ama piyano iyidir :)

0|0
    0|0
  • bizim arkadaş MMA de burnunu kırmışlar davul gibi burnu var şimdi çirkin olmuş dikkat et kardeşim :D

0|0
    0|0
    • harbimi ya benim şimdiye kadar hiç burnum kırılmadı ginede dikkat ediyim :D

Yükleniyor...