Böyle bir kaslı vücud yarışmalarda birinci gelirmi?

Arkadaşlar merhaba. bir arkadaşımızın ricası ile sormak istedm kendisi professyonel sporcu ve hayatında ilk defa body spor alanında yarışmalara katılacak, ve vücudu böyle birşeye benziyo sizce kazanma durumu ne?

Aşağı yukarı hemen hemen aynı...

Böyle bir kaslı vücud yarışmalarda birinci gelirmi?

• Kazanır
    38% (3)25% (5)29% (8)Oy Ver
  • Kazanamaz
    62% (5)75% (15)71% (20)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|11

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Tabiki gelir sorman bile saçma

0|0
    0|0
    • valla vücudu benim vücuduma göre kat kat iyi ve birz çekingenliği var ve onun yerine başvura bulunduk tamam dedi umarm kazanır yaa :) 150 bin lira para ödülü var :) 8 yıldır aktif olarak uğraşıyo... :)

• Görüntü tamamda umarım içi doludur sonuçta sporda güçte önemli :)

0|0
    0|0
    • güreşecek halleri yok yaa :D :D Sadece yağ oranına bakılır ve define halinde jüri tarafından puanlama yapılır.. :) bu kadar kas yapan adamın güçlü olmaması sence ne kadar mantıklı? Protein tozu dahi kullansa kas bu sonuçta ;)

• sormana hic gerek yokmus sen zaten biliyormussun :P

• Ahaha yok ondan değil vücut dengesi olarak sordm ve vücud şekil olarak nasl duruyo diye :)

• Kazanır

0|0
    0|0
  • Kazanır

0|0
    0|0
  • Kazanır

0|0
    0|0
  • Ben bilmem ama resimdeki adam korkunç

0|0
    0|0
    • Temsilen atılan resim bu... Bizim arkadaşda aşağı yukarı bunun gibi ve bir sormak istedm..

Erkekler Ne Diyor 10

• Benzemesi ile olmaz, bence onun resmini koy. Önemli olan Hacim + Define olma. Kendi versiyonunun en iyisi olsun.

0|0
    0|0
    • işte bu konuda terslik yaşıyoruz utanıyorum diyo herif yaa :D :D Sanki ne yapacaz :D

• Beni etiketlemeyi unutma :)

• tm dostm ;) :D

• Çok abartılı.

0|0
    0|0
  • Bu adam Steroid'in önde bayrak sallayanı. Şu omuzlara bak, şu bacak kemiklerinin büyüklüğüne bak. Steroid kullanarak da saygın fitness yarışmalarına katılamazsın.

0|0
    0|0
  • Kolunda varis var ak :D

0|0
    0|0
  • hayır kazanamaz.

0|0
    0|0
  • kazanma ihtimali düşük. çok daha define olabilmeli. vücut yağ oranı yüzde 5 lerde olmalı.

0|0
    0|0
    • yüzde 4 falandı sanırım... şu an bilmiyorum...

• yüzde 4 olsaydı emin ol kendide bilirdi şampiyon olucağını. Ayrıca fitness dünyassında tanınan bir adam olurdu

• Kardeş bu adam yağlı yiyeceklerden uzak duran biri ve her zaman kalori yakan biri... keşke fırsatn olsaydı görebilseydn... foto cektirmeye calışıyorm yok diyo :D utangac.. :)

• Katildigi ilde gelebilir ama. turkiye capinda zor bundan iyileride var kendi hocamdan biliyorum

0|0
    0|0
    • il genelinde en iyisi o fakat türkiye geneli yarışmaya katılacak.. diğer adaylarda iyi ama şu an bir adım önde diğerlerine göre çünkü fotodaki gibi omuzları geniş kolları damarlı... diğerleri düz kas sadece...

• eyw. kardeşim. :) Senin içinde bol şans.. :) bende seneye katılmayı düşünüyorum :) :) Belki karşılaşırız.. :) :)

• Sağolasin, Umarim :)

• kazanamaz

0|0
    0|0
  • Kazanamaz

0|0
    0|0
  • Hayır yeterli değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...