Bisiklet bacakları kalınlaştırır mı😱?

Ben yağ yakmak incelmek için sürüyorum ama üst bacaklarda kaslar belli olmaya başladı incelme yok bıraksam mı her gün sürüyorum :(

yürüyüş koşu dans daha iyi mi olur?
yardım edin arkadaşlar 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Güncellemeler:
Internette kac yerde de okudum kalinlastirir diye ama inceltir de deniyor hangisi dogru ya :/

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Hagif viteslerde kullanirsan incelir ama agur viteslerde zorlarsan kalinlasr bacaklarin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• eger kas grubu olustuysa yemek yemeyip dans ederek devam edebilirsin kaslari yok edemezsin ama kucultebilirsin bunuda beslenmeyi keserek ve kucuk egzersizler yaparak yani dans ederek yapabilirsin ama bacaklarinin kalin gozukmesi yag yakmandan kaynaklanan bir sey dedigin kadar kalin olmasi zaten mumkun degil

1|0
    0|0
  • İnceltir

1|0
    0|0
    • Emin misin? Kas yapar kalınlaşır diyor herkes

• Yaglari yakip inceltir ama sen surekli yapmaya devam edersen ve bacak calisirsan roberto Carlos gibi olursun soyliyim :D

• seviyeyi attırırsan kalınlaştırır. düşük seviyede hızlı çevir

1|0
    0|0
    • O zaman sorun ortadan kalkar mı? Bende daha çok kalori yakmak için ayarı yükseltiyorum -.-

• 1 2 seferde olmazda düzenli yaparsan incelir

• Kas iyidir iyidir

0|0
    0|0
    • Ama belirgin bir şekilde kas yapmaktan ziyade incelmek istiyorum kalın bacaklarım ondan

• Yağlar erir incelirdi

• Evet kas yapar.

0|0
    0|0
  • Kaslı bir bacak sıkıdır zaten ne kadar kalınlaştırabilir ki bisiklet sürmek çok takılmayın şu detaylara sporcu fizikleri görmek istiyoruz artık kızlarda

0|0
    0|0
    • Ben ama kaslı sporcu kadın imajı değil daha feminin daha ince olmak istiyorum :D

• Tabikide spor sağlık, kendine olan özgüven, estetik bir görüntü açısından çok değerlidir :) teşekkür ederim bu arada iyi geceler efem

• Rica :) iyi geceler bay muscle

• Roberto carlos gibi olursun

0|0
    0|0
  • Kesinlile inceltir tour de france daki bisikletcileri dusun ☺️

0|0
    0|0
  • Evet kas yapar

0|0
    0|0
  • Kas yaparsın bol bolll

0|0
    0|0
  • acayip bacak kası yapıyo benden demesi

0|0
    0|0
    • Off peki ne yapayım? Koşu? Yürüyüş? Dans aerobic zumba?

• git bir spor salonuna hocayla çalış

• koşu daha iiiiyi olur apla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yürüyüş filn daha iyi olur

1|0
    0|0
  • Çok kalınlaşmaz sıkılaşır kasların belirginleşir topuklu ayakkabı falan giydinde iyice belli olur ve hoş duruyor devam et bence

1|0
    0|0
    • Teşekkürler :)
      Ya bacaklarım kalın da ondan dert ediyorum zayıf olsam sorun etmwm bu kadar ama daha da kalınlaşsın istemiyorum ondan yani

• Teşekkür ederim sen de benden aşağı kalmıyorsun :)

• Rica ederim sağol canım :)

• Canim 1seviyede ve hizli yaparsan mesela 100ve uzeri inceltir ve en az 40dk yapmalisin seviyedeki agirlik az olucak yani...☺

0|0
    0|0
Yükleniyor...