Terkeden insanın peşinden koşar mısınız? Aşkta gurur var mıdır?

sizi sebebsiz yere terkeden insanın ama ayrıykende tüm bağı koparmayan arada nasıl oludunu soran insanın peşinden koşar mısınız ona nasıl davranırdınız(ama onu çok seviyosunz ) ?

0|0
17|13

En İyi Kız Görüşü

• Kiminde vardır kiminde yoktur , kimi aşkından ölsede bir adım geri adım atmazken bir diğeri aşkı için ne acılar çekmeyi göze alır bunu meziyet sanarak içten içe zevk alarak .Gurur değilde onuruna dikkat etmeli insan , İnce çizgiyi çekmeyi bilmeli , uğrunda ölmeli , dünyayı yakmalı , bunu söyleyebilmeli ama eğilmemeli ...

ve gurur,

kaybedenlerin, acizlerin maskesiymiş,

sevgi dolu yüreklerin gururu olmazmış,

yüreğimde sevgi bulduğumda anladım.."*

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Askta gurur olmamalı. Mesela basımdan gecen bir olayı anlatayım. Kız arkadasım vardı bir zamsnlar 7senelik te erkek arkadası vardı bunun ciddi düşündüğü. Ve cocuk askere gitti hala arkadas olarak görüşüyorduk sonra gün gectikce askerdeki sevgilisinden şikayetcı olmaya basladı aramıyo sormuyo falan diye. Ben onu askerdeki sevdiginin yanına götürdüm bir hafta sonu bırakıp döndüm. Onun o hali canımı sıkıyordu ve sonra fazla samimi görüşmemem gerektigini dusundum bunu ona güzelce anlattım. Bana kızdı ve bunu birdaha söyleme dedi ben yinede akıllar falan vermeye calıstım ons askerden gelsin şuan bişe dusunme diye falan. Bu bana ilgisi oldugunu acıkladı birkac gün sonra sevgilisinden ayrıldı ama ben bunu yapmamasını defalarca söyledim ona. Konusmayı kestim. Seneler sonra karsıma cıktı ama bıraktıgımdan beterdi. Herseyi bıraktıgını ve mutlu temiz bir hayata baslamak istiyorum dedi. Ben baya düşündüm ve birşeyler yapabilirmiyim diye elinden tuttum yeniden bir hayat vaadettim. Gecmişi silerek her haliyle kabullendim. Beni yine sattı. Olabiliyo ama ben önceden yaptıkları için gurur yapmadım. Bundan sonrada onunla işim olmaz. Ders aldım.

0|0
    0|0
  • Sebepsiz yere terk etmemiştir, sevmiyordur, korkuyordur vs. Arada sırada hatır sorması vicdan azabı veya seni çevresinde tutma isteğinden olabilir. Her ikisi de işine yaramaz çünkü seni çevresinde egosunu beslemek için tutuyordur veya sana umut verdiği için vicdan azabı vardır.

Seni elde edip bırakmış bir insan ile tekrar birleşsen bile ilişkiyi dengelemen çok zor, o bir ayağını dışarda tutup hep dengeyi kendine çevirecek.

0|0
    0|0
    • ona göre sebepsiz değildi tabi beni sevmedini anlamış ama tekrar barıştı beni görünce özledini söyledi. sonra tekrar gitti konuşmayalım dedi senin gibi düşünemiyorum sana verdm sözleri unutuyorum dedi ben de bize yazık etme hemen karar verme dedim cevap vermedi geçen lerde nasıl oldumu sormuş dünde doğmum günümü kutlamış böyle bi dengesiz insan işte o yapıo ben izlıoyrum izliyorum çnkü onu seviyorum kaybetmekten korkuyorum hayatımdan tamamen çıkarmayı göze alamıyorum

• Bu anlattıklarından sadece egosuna iyi geldiğin için seninle ilişkisini kesmediğini anlıyorum. Onu sevip peşinden koşan birisi olması kendini iyi hissettiriyor olmalı. Onu çok seviyorsan böyle devam et onu sevdiğini belli et böylece egosu şişer, kendine güveni artar, bukadar dopinge rağmen kimseyi bulamazsa belki sana bile döner.

• ben ona en son düşün bize yazık etme dedim cevap vermedi ... şimide bişeyler çeviriyo gibi facende herşeyi gizlemiş bi kız bunu etiketmişti ondan sonra belkide sevgili .. evet ben seviyorum çok seviyorum peşinden koşarım ama gururumu onurumu kaybetmeden bunu nasıl yapabilecemi bilmiyorum bocalıyorum .kendi içimde ne yapıcamı blmiyorum .

• aşkta gurur yoktur... ama fazlası bazılarının bir yerini havaya kaldırıyor o yüzden gururuna yediremediğin olaylar oluyor

0|0
    0|0
  • aşkta gurur öyle bir noktada devreye girerki, o noktadan sonra hiçbirşey eskisi gibi olmaz...

0|0
    0|0
  • Gurur yoktur, saygı mutlaka korunmalıdır.

0|0
    0|0
  • İnsan gururunu hiçbir zaman kaybetmemeli. Böyle süsllü cümlelere gerek yok.

0|0
    0|1
  • 1 sene sonra aklına zor gelir, gururunu hiç bir zaman ayaklar altına alma, hiç kimse için deymez...

0|0
    0|0
  • aşk die bişey yoktur kesinlikle o zaman gurura da gerek yok

0|0
    0|0
  • peşinden koşmam. bütün bağımı kopartırım.

0|0
    0|0
  • ayrıldıktan sonra benle bi bağı olamazki nasıl arasın sorsun :S

0|0
    0|0
  • gurur her zaman olmalı gurursuz insan ucuz insandır

0|0
    0|0
  • aşkta gurur varmıdır..bu ne orijinal bir soridir yahuu.

0|0
    0|0
  • gurur varsa aşk yoktur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• gururunu ne olursa olsun insan ayaklar altına almamalı. yoksa karşıdaki insan da saygısını yitirir.

1|2
    0|0
  • Aşkta gurur olmamalıdır.Bence yoktur ama bazıları yapıyor.Haklarında hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • bence vardır

0|0
    0|0
  • aşkta gurur vardır

:)

1|1
    0|0
  • Karşındaki insana bağlıdır.. Eğer değecek bir insan ise gururun lafi bile olmaz. Ciğnenir,yutulur.

Ama değmeyecek bir insan ise verebileceğimiz en güzel tepkidir gururumuzu dinlemek.

0|0
    0|0
  • ayrılma nedenine bağlı çok gurur kırıcı bişe için ayrılırsak ben gurur yaparım sevsemde kalbime gömerim

1|0
    0|0
  • mesele askta gurursa konuya gore degısır . herseye göz yumamazsın bazen ..pesınde kosma bagları guclendırmeye bak :))

0|0
    0|0
  • amacını anladıktan sonra ona göre davran ... duygularına kapılma

0|0
    0|0
    • ben onun amacını anlyamıyorum 2 defa çıktı k herşey yolundayken konuşmayalım dedi geçen naber nasılsın dedi ötesi yok dünde doğum günümü kutlamış ben anlayamıyorum onu açıçka soracak kadar cesaretim de yok hepten kaybetmiyim diye

• kendini bukadar üzme sevmeyen biri için yıpratma düşünmekten kafayı yersn

• Gurur sandım, aslında ümitsizliğimdi.

0|1
    0|1
  • Olsa iyi olurdu yok olduğu için apışıpkalabilme ihtimali yüksek hayırlısı

0|0
    0|0
  • ben peşinde koşmam..ama gururda yapmam..o ararsa konuşurum.

0|0
    0|0
  • Gurursuz davranır pesınde kosar sonunda rezıl olugunla kalırsın

0|0
    0|0
  • Aşk geçici gurur kalıcı

0|0
    0|0
  • sebepsiz yere terk edene gurur yaparimdim

0|0
    0|0
  • aşkta gurur vardır.

0|0
    0|0
  • umursamıyo belli onun icin sırada bi kızsın sadce .terketmis bi kere ne kadar sevsemde kosmazdım .

0|0
    0|0
    • neden tüm bağı koparmıyo peki ?

• yedek batarya hesabı :))

• aynen oyle yedeklere saklıyo seni . arkadasında dediigi gibi :) saf olmayın bu kadr gozunuzu seveyim

Yükleniyor...