Yürümek mi koşmak mı?

artık her sabah yürüyüşe gidiyorum. Sizce yürümek mi koşmak mı daha çabuk kilo verdirir?1 ayda ne kadar verebilirim?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• Koşmak. Ama koşabildiğin kadar hızlı koşup yorulunca yürüyerek nefeslenip tekrar koşabildiğin kadar son hız koşarak bu şekilde yarım saat felan devam edersen normal tempolu koşudan 9 kat daha fazla yağ yakımı olduğu söyleniyo ben yaptım 90dan 72ye düsmüstüm geçen yıl sadece 3 ayda

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bir yere varmak istiyorsan koşacaksın, koşamıyorsan yürüyeceksin, yürüyemiyorsan emekleyeceksin, emekleyemiyorsan sürüneceksin ama elbet oraya varacaksın

1|0
    0|0
  • yürümekle kilo verilseydi etrafta kilolu insan kalmazdı herkes az çok yürüyor zaten. koşmak kilo verdirir

1|0
    0|0
  • İkiside (:

1|0
    0|0
  • Koşmak 2-3 kilo verirsin sağlıklı olarak

1|0
    0|0
  • Koşmak

1|0
    0|0
  • Tabi ki koşmak

1|0
    0|0
  • run forrest run

1|0
    0|0
  • yürümek

1|0
    1|0
  • ıkısıde ılk yuru alıs sonra bıraz kos

1|0
    0|0
  • yanında bır spor arkadası yoksa bır haffta sonra tembellık yapıp bırakırsın:)

1|0
    0|0
  • Tempolu yürüyüş ardından koşabildiğin kadar hızlı koş tekrar tempolu yürüyüş çok daha etkilidir

1|0
    0|0
  • koşmaktansa tempolu yürüyüş iidir ama giydiğin ayakkabılar yürüyüşe uygun olsun

1|0
    0|0
  • Ilk 10 dk tempolu yürüyüş sonrada yavaştan tempoyu arttırarak koşmak..

1|0
    0|0
  • koşmak ama tempolu

1|0
    0|0
  • Boyle anlamsiz bir soruyu ilk okul cocugu sorar emek coksa verimde o orantida alirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...