Sana bir şey vereceğim ömrün boyunca unutamayacaksın, gördüğünde ağlayacaksın dedi. Ne verebilir ki?

bilirsinzki ayrıldığım sevgilim benimle yeniden barışmak istiyor. fakat ben hiç oralı olmuyorum hatta uzerine basa basa yeniden biz olamıycaz diyorum.. Kendisi uzakta çalışıyor antalyada ve yaklaşık 1 ay sonra gelicek. tutturmuş sen beni istesende istemesende sana birşey vericem gördüğünde mutluluktan ağlıycaksın unutamayacaksın deyip duruyor. bende merak etmediğim için sormuyorum bile.

- hatta umrumda bile değil. boş hayallere kapılma zahmet etme hiç birşey değişmeyecek dedim. ne olabilir ki ya :/ sizce

defter.. yüzük.. kolye... vss alakası yok.. kendisi söyledi zaten.. bunlar değil. geldiğimde siparişini vericem. rüyalarımı süsleyen birşey dedi..

sizce ne verebilir ?

0|0
9|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• parası varsa ya tek taş alabilir yada senin sevdiğin onunda bildiği senin çok sevineceğin birsey olabilir

0|0
    0|0
  • şu çocuğun telefonunu versene bana bişey konuşacam onunla :D

2|1
    0|0
  • sen bu soruyu sormadan önce illaki düşünmüşsün seni çok iyi bilyoki bu kadar emin konuşyor ve sen onu tanıdığın halde sen bile tahmin edemiyosun biz nasıl tahmin edelim

2|0
    0|0
  • kalbinin üstüne ismini dövme yapabilir...sen ayrılsanda hep benimle olacaksın gibi duygusal sözler söyleyebilir...

0|0
    0|0
  • ben ne verirdim evlenme teklifi ederim hayatın boyunca unutamazsın :D

0|0
    0|0
  • Senden çocuğu olmuş gizlice diycem... Ama farkederdin zaten :)))

0|0
    0|0
  • son bir mektup verip intihar etmesin ? olurmu olur

0|1
    0|0
  • cevaplamaya çekindim -_-

0|0
    0|0
  • Tehlikeli işler bunlar.Dikkatli ol.Kalabalık ortamda versin ne verecekse.

1|0
    0|0
  • bi vibratör falan olmasın :))) dikkat et temkinli yaklaş :)))

0|0
    0|0
  • bence GELİNLİK verebilir..

0|0
    0|0
  • gelinlik...başka da bişey olmaz abartmaya gerek yok zaten takmıyorsan meselede yok..

0|0
    0|0
  • Araba Car Vasıta :D

0|0
    1|0
  • sakın gitme çok korkarsın gösterince

3|1
    0|0
  • cinsel olarak yaklaşım yapabilir uzak dur

1|0
    0|0
  • Bir parçasını verecek herhalde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• görüşme onunla istemiyorsan böylece hediyesi her ne ise onu da veremez :)

1|2
    0|0
    • inanırmısın söyledim. evini bulcam yine vercem diyo

• o da benim eski sevgilim gibi psikopatmış. ayrıldıgım zaman nereye gidersen git bulucam seni ne yaparsan yap haberim olacak. başka biriyle asla evlenemeyeceksin buna izin vermiycem gibi birsürü şey söylemişti. hayatımı zindana çevirdi 5 yıllık ilişkinin sonunda :/

• O sana bir anahtar hediye edecek.O anahtarla ulaşacaksın istediğin yerlere :)

0|0
    0|0
  • hakkaten de hiç merak etmiyorsun..kitap basıp yayınlamadığın kalmış..ama merak etmiyorsun..he canım he..

0|0
    0|0
  • evlenme teklifi yanınıda yüzük

0|0
    0|0
  • dövmesin bu adam seni

0|1
    0|0
  • Gelinlik ? :)

0|1
    0|0
  • Oyuncak bebek.