Sporcular bir bakabilir mi?

8 kiloyu kac ayda verebilirim? diyete 3 gün önce basladim istee 3 gündür koşu yapıyorum 15 dkklık.. yememe de dikkat ediyorum. ekmek pilav unlu seyleri cikarttm hayatimdan. ama normal yemeye devam ediyorum. esmer ekmek.. protein agirlikli felan haslanmis sebze yesil cay iciyorum.. size sorum böyle devam edersem bu 8 kiloyu kac ayda veririm? baska önerileriniz var mi hizli bir sekilde kilo verdiren?

Güncellemeler:
huhuuuuuu
ya sanki böyle kilo veremicem bekleyemem 1 2 ay :(( yok mu hizli yontemi

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Ayda 3-4 kilo ideal

0|0
    0|0
    • peki sagol bide haftada kac gün kosuya gideyim?

• hmmm pekii cok tesekkür ederiim!!:)

Erkekler Ne Diyor 6

• bu şekilde devam edersen 2 ayı bulmaz 8 kiloyu vermen ayrıca karbonhidratlar doygunluk hissi vermez aksine acıktırır karbonhidratlardan kesinlikle uzak dur kolay gelsin

0|0
    0|0
    • yani 2 ayda gider mii?:)))

• coooooo tesekkür ederiim :))))

• bak istersen protein diyeti yapabilirsin hızlı sonuç veririr ve tok tutar esmer ekmekte de karbomhidrat var olabiliğince yağsız tavuk göğüsü tüket (derisiz) haşlanmış kosuda az kosuyormussun 1,30 saat hızlı yürü ya da hiit yap koşacaksan

0|0
    0|0
    • valla pek zamanim yok günde ancak 1 saat spora ayirabilirim.. protein diyeti dukan diyeti mi yoksa? sabah yumurta oglen ve aksam balik ya da tavuk gögsü degl mi? bunu yaparsam kac kilo gider ayda? bide ara ögunlerde ne yemeli

• High-intensity interval açılımı kısa sürede yüksek kalori yakımı sağlayan program

• hmmm cok tskr ederiiim:)

• 1 kosuyu bırakma.2 yatarken hic bişey yeme sadece bir küçuk kase yoğurt yiye bilirsin.3 bol bol mekik çek karın kasların yanana kadar. bunlari yaparsan 2 ayda 8 kilo vere bilirsin

0|0
    0|0
    • coool tskr ederiim:) kosuya haftada kac gün gideyim

• kosmaya dayanamiorm sen 3 km kos diyince ole dedm :)

• valla dayanman lazım biraz hırs kin ve azim olacak. normal tempoda koşacaksın. tabi kilo vermeyi bu kadar cok istiyorsan yapacaksin bunlari

• Haftada verirsin o kiloyu 5 kilo bamko bem 12 gunde 8 kilo verdm hep alip veryrm 6 yildir sporla ugrasyrm

0|0
    0|0
  • diyetin iyiyse ve sporuda iyi yapıyosan 1 ayda verirsin.

0|0
    0|0
  • Ganga 1 ayda 5 versen 2 aya gider erkek olsan 1 aya kalmazdi

0|0
    0|0
    • boyle devam etsem gider mi kankimm?:) bide haftada kac gün kosuya gideyim

• Okey onemsiz kolay gelsin

• sagol cicimm

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...