O an alinan karbonhidrati yakmak mumkunmu?

Ya dayanamdim bugun 3 top pismaniye yedim birinin 98 kalori oldugunu ogrenince beynimdenassagi kaynar sular dokuldu yaklasik 30 dakikadir kosuyorum ama ancak bir 100 kalori yaktim yiyeli bir yarim saat oldu simdi halen kosmaya devam edicem bir 60 dakiak daha 300 kalori olana kadar yakmis olurmuyum bir teselli gencler :(

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• bir şey yapmadan da yakarsın normalde dikkatli besleniyosan. Bazal metabolizma diye bir şey var ve egzersiz onu hızlandırmak içindir temelde. Yeter 30dk. Yarın da koşarsın o kadar

0|0
    0|0
    • Normalde bugun 2 dilim. ekmek yedim. toplam dengeli beslendim ama kacamak oldu bu hafta 2 defa kacamak yaptim 2 si bana agir patliyicak diye korkuyorum tartida

• 1-2 kereden bir şey olmaz. Kaldığın yerden devam et

• İnsallah canim sagol :(

Erkekler Ne Diyor 2

• Ya arkadaşım ben bir oturuşta nutella kavonozunu bitiriyorum. Ya da Buger'da 4 menü yiyiorum çalışırsan yakarsın güzelliginde bir değişme olmaz fitness çalışmaktan kastım

0|0
    0|0
    • Ciddimisin fitness de calisiyorumda cardio yapip yakmayi denedim 30 dakika kostum sonra bir 40 dakika dus aldim bir 150 kalori anca yaktim geriye kalani bana cabasi yarinla dengelemem lazim artik 1000 bile gecemem yarin sifir karbonhidrat bol protein alirsam yakarim heralde yarin

• Yok hayir okudugum icin salona gidemiyorum 1 aydir aksine kisin daha aktifim ben genelde yazin pinekliyorum evde ama bu yazin ko hedefim yuzmek yuzmeye yaziliyorum insallah gecen yaz toplu aerobik yaptim bu kis full fitnessdaydim yaz icinde yuzme geliyor aklima

• Merak ettım seni gizliden çıkar mısın

• Yedikten 1-1.5 saat sonra spor yap

0|0
    0|0
    • O zamana kadar yaga filan donusur diye korktum

• Bazen onuda aliyorum ama alirken icerdigi yag oraninin en fazla %3 olmasina ozen gosteriyorum bazen bazi markalar tam yagli dedikleri halde yagsiz cikiyor

• Kesinlikle light tüketmede

Kızlar Ne Diyor 1

• Takma bukadar

0|0
    0|0
    • Of of takmamak elimde degil keske takmasam o kadar kilo verdikden sonra yeniden alirim korkusu var bende

Yükleniyor...