Gazete aldığınızda, ilk önce gazetenin hangi bölümünü okursunuz?

Ben gazetenin ilk önce cinayet haberlerini okurum. Peki ya siz, gazetenizi nereden okumaya başlarsınız?

0|0
87

En İyi Kız Görüşü

• Önce toptan bir gözden geçiririm kısa kısa. Sonra ilk sayfa. son sayfa.cinayet haberleri. Burç yorumları :P

ilanlara da şöyle bir baktım mı tamamdır :p

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Spor haberlerini okumayan ikinci cevap veren erkek olarak şunu diyebilirim ki spor hariç her satırını okurum. İlk sayfa ve manşetten başlarım. Ama ben Köşe yazılarını en sona saklar, keyifle ve yavaş yavaş okurum :)

2|0
    0|0
  • ilk sayfayı inceler sırayla köşe yazılarına falan bakarım hepsini okumam ama ilginç başlık görürsem ona bakarım. ama asla görmeye bile tahammül edemediğim spor sayfası adı altında sadece futbol haberleri barındıran sayfalardır. futbol ekini ayrı bir gazete olarak yayınlayan habertürk'ün de hastasıyım bu yüzden, direk çöpe.. :)

3|0
    0|0
    • Spordan huylanan bir erkek gördüm Allah'ım süpersin:))

• bacaklarına mı :/

• Evet futbolcu bacağı çarpık olur derler ama bazı erkeklerin bacağı gerçekten bayan bacağından bile daha düzgün:))

• ana sayfa ve köşe yazıları

0|0
    0|0
  • Fanatik alırsam ilk sayfa milliyet alırsam son sayfa:)

1|0
    0|0
  • ilk gazetenin ikinci sayfasını okurum ardından diğer sayfalarını okurum

0|0
    0|1
  • Manşet , birinci sayfa haberleri ve spora geçerim hemen...

1|0
    0|0
  • fiyatını :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ilk sayfasını incelerim önce... sırayla bakarım her sayfaya ama spor haberleri ilgimi çekmiyor. sonra magazin kısmına geçerim.

1|0
    0|0
  • başlık, magazin, sanat, spor sıralamasıyla okurum. En son da sevdiğim köşe yazısı varsa onu veya röpörtajları.

0|0
    0|0
  • ilk on yanı ilk manşet sayfası sonra sırayla

0|0
    0|0
  • İlk sayfasındaki yazılara göz atarım. İlgimi çeken başlığın bulunduğu sayfayı açıp okurum.

1|0
    0|0
  • İlk sayfayı okurum sonra senin gibi cinayet vs. önemli haberlere bakarım ardından magazine geçerim :)

0|0
    0|0
  • gazeteyi okumaya arkadan spor haberlerinden baslarim ;)

0|0
    0|0
  • spor

0|0
    3|0
Yükleniyor...