Sizce bu gönül işi olur mu?

Son yıllarda hep kısa süreli gayri ciddi ilişkiler yaşadım, kimseyi sevemiyordum tam manası ile. Geçen gün 5 sene önce ayrıldığım eski kız arkadaşım mesaj attı. Bazı sebeplerden dolayı ben ayrılmıştım zamanında, ailevi sorunları vardı kızın ve bize yansıyordu. Açıkçası o mesaj gelene kadar aklımda tatlı bir hatıra idi, fakat o mesajla birlikte resmen kalbimin sıkıştığını hissettim. Hiç bir şey bitmemişti, sadece üstüne toprak atılmıştı.

O gün biraz mesajlaştık, ertesi gün ben mesaj atıp onu görmek istediğimi söyledim. Bugün görüşebiliriz dedi. Akşamına buluştuk. Beni görür görmez hiç değişmemişsin ya aynısın dedi tip olarak...

Bu arada onun bu sürede ciddi bir ilişkisi olmuş ama ayrılmışlar. Üstünden de 5-6 ay geçmiş.

Ben şu an bu kıza çok ama çok yoğun duygular besliyorum. Böyle bir durumda tekrar olabilme şansı sizce nedir?

aklıma takılan sorularda şunlar

-görüştüğümüzde ara ara laf soktu bana görünüşümle ilgili, gülerek şakayla karışık şeyler ama acaba beğenmiyorum demek istiyor olabilir mi?

-arada geçen ciddi ilişkisinin detaylarına hafif te olsa girip anlattı, sen benim arkadaşımsın artık demek istiyor olabilir mi?

-bir de akşam ayrıldıktan sonra, dostça muhabbetin için teşekkürler falan gibi bir mesaj attı, artık benden dostluktan fazla bir şey bekleme diyor olabilir mi?

-ciddi ilişkisi bittiği için boşluktan mesaj atmış olabilir mi?

biraz uzun oldu, okuduğunuz için teşekkürler. sizce bu işin olma şansı nedir bu durumda? duygularım o kadar yoğun ki, üzerine gidip boş çıkarsa yıkılmaktan korkuyorum...

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bu saydıgın maddelerının yanlış düşünce olarak gördüm bu kız senı unutsa mesaj atmaz sadece bu yaklaşımı senın tepkınden korkup bunca seneden sonra nıye cıktın karsıma olmasın dıye yavaştan kanına gırme teknığidir saygılarr...

0|1
    0|0
    • çok teşekkür ederim, umarım dediğin gibidir...

Erkekler Ne Diyor 1

• -ciddi ilişkisi bittiği için boşluktan mesaj atmış olabilir mi?

şu soruna cevap veriyim ben.

Kesinlikle evet diyemicem ama bu bir ihtimal. Bu gibi durumalrda her türlü ihtimali göz önünde bulundurucaksın. Karşındaki bir kız ve her türlü şeyi düşünüyor olabilir bunu bileemzsin. Eminde olamazsın. Tek yapman gereken temkinli yaklaşıp şuan yaptığın gibi davranışlarını analiz edip en doğru kararı vermek. Elinden en fazla bu gelir :) Bence kaçan kovalanır taktiğini uygulayıp çok yüz verme ki senin kolay biri oldugunu dusunmesın. Hadı kolay gelsın :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...