Kilo alırken evde egzersiz?

Arkadaşlar boyuma göre çok zayıfım bir 8-9 kilo almak istiyorum yanlız bu süre zarfında göbek popo ve basen oluşmasını istemiyorum spora gitme vaktim yok haftda 5 gün kursum var evde bunun için ne tür egzersizler yapabilirim? bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Evde ne yaparsan yap kilo veremezsin

0|0
    0|0
    • Vermeyecem zaten alacam 165 e 42 kiloyum

• Daha nereye aliyorsun zaten iddia oranı gibi boyun var bence gereği yok

• Herkes çok zayıf olduğumu kilo almam gerektiğini sölüyo

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir adet kondisyon bisikleti ve 10-20 kg kadar dumbell alırsanız bunlarla çok rahat egzersiz yapabilir formda kalabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Spora gitmeme gibi bir mazeret yok haftada 3 gün 1er saat gitsen yeterli olucaktır. Ve bununla ilgili bir yemek programı öğrenebilirsin o salonda

0|0
    0|0
  • ya yapacağın belli başlı hareketler var evet. yaparsan sorun çıkmaz. ancak kiloyu doğru alman lazım.

0|0
    0|0
    • Kilo almak için diyetisyene gitmeyi düşünüyorum o zaman doğru alır mıyım sence

• o zaman olur ama onlarda ne kadar düzgün yazıcak? ne kadar sallayacak seni?

• Bilmiyorum artık

• vermek mi istiyorsun almakmı anlamadım

0|0
    0|0
    • Almak istiyorum

• her gün esnet kendini sadece 10 dk yeter

• Anladım teşekkür

Kızlar Ne Diyor 1

• Boy-kilo vucut olculerini söylersen yardimci olabilirim

0|0
    0|0
    • 165 kilo 42 ama diğer ölçülerimi tam bilmiyorum

• Aynen zayıfmışsın. Kilo almaya yardimci bir kac ilac biliyorum istah aciyor falan. Yok ilac isine karismam diyorsan fitnessa gitmeni oneririm. Gerekli programi vereceklerdir ve istedigin kiloya ulasabilirsin o sekilde

• Dediğim gibi haftamın 5 günü kurslarda geçiyo fıtneesa vaktim yok evde bişeyler yapmam lazımm

Yükleniyor...