İki ay kaldı sınava ne yapsam?

Acık öğretim lisesi 9. sınıfım. Bu sene kayıt yaptırdım... Bütün gün ders calısıyorum. sınavları kazanmalıyım... gecen yılın sınav sorularını indirdim testler de cözüyorum.. bana baska önerileriniz var mı? özellikle acık lise okuyanlar ne önerirler ve sorular cok mu zor soruluyo acaba ?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sorular zor değil Melisa , size verilen kitapları olduğu gibi çalışıp son iki yılın sınav sorularına bakarsanız zaten olayı bitirmiş olursunuz hiç terettüt edip de gece gündüz farklı bilgilerle kafanı doldurma , sorular size verilen kitapların dışında hiç bir yerden gelmiyor. Yani o kitaptaki ana temel konuları bilirsen sorun kalmaz. Önce başaracağına inan sonrası gelir zaten. Ben de senin gibi 8 sınıftan itibaren hep çıktan okudum şu an yaşım biraz büyük olmasına rağmen ünv dey gidiyorum ve son sınıftayım. Ama şunu unutma bunları başarman için önce kendine inanman ve gerçekten istemen lazım. . .

Başarılar dilerim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• tv de konu anlatıyorlar takip et ve canlı internetten firmalar var onalra üye olma imkanın varsa üye ol

0|0
    0|0
  • aolmeb in online testleri var,onunda çok yardımı olur.

0|0
    0|0
  • Yaşına göre bir program hazırlayalım.Yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • çok zor oluyor sorular

0|0
    0|0
  • Hangi derste zorlanıyorre?

0|0
    0|0
    • matematik- fizik

• Matematik konularında birisinden yardım al. Ders gibi anlatmasın ama günlük hayattan örneklerle kafana soksun.

Özellikle fizik çok kolay. Hep etrafında gördüğün şeyler zaten.

• tamamm denicem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...