Yürüyerek kilo veren?

Bana yardım edin ya lütfen. Çok önemli bu benim için :(

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Bir ara hava güzel olduğu her gün yaklaşık 4km yol yürürdim ama gezmek eğlenceli olduğu için, sonuç olarak tartı değerini hatırlamıyorum ama baya zayıflamıştım çok işe yarıyor günde en az 0,5-1 saat lazım zaten 1 saatte ben 4km falan gidiyorum :D

0|0
    0|0
  • Tabi yürümek demek kadiyo demwk sana bir öneri sabah erken cık 45kd yürü erken oldugu icin güneş d vitamini gözenekler acilir yag yakimini 1.3 kat daha iyi olur 3 yıldı fitness yapiyorum erken kosu ve yurumek en sevdigim kardio :)

0|0
    0|0
    • Ya bende düşünüyorum sabah 6-6.30 gibi kalksam 1-2 saat yürüsem yarar mı diye. Yaramazsa Kafayı yicem artık

• 1.59 / 75

• Fazla yaglaniyosun mezomorf vücut tpin var yag yakmak zor olucak sabahları 1 saat yap haftada 3güne cikar bol bol su yagi az proteini fazla yemeler ye arastır bulusun haslamis yumurta beyazı her vücudun yaga ihtiyacı var zeytin yagi ile tuken ne tuketisen ama az koy yagı ama kalitelibolsun bol bol su ! Terar sölüyorum haftada 3 gun yuru erken yuru ama 2 paltes destekle 3 ay 8 kg civari verisin :)

• benim ekseriyetle koşmadan kilo veriyorum

0|0
    0|0
  • Yürüyerek kilo vermek mumkun tabiki ama tempolu yurumek gerek. Yürümeyle harcayacagin zamani hafif kosarak yapsan daha fazla verim alirsin

0|0
    0|0
  • bir sırt çantasına kitap doldur ve yürü hergun mesafeyi cogalt benim gibi 85ten 65e düş

0|0
    0|0
  • Yürü kim tutuyor seni

0|0
    0|0
  • Evet yürüyüş süper kilo verdirir

0|0
    0|0
  • Çorumlu bilim adamlarını bilmem ama kanıtlanmış bir şey En hızlı kalori harcama yöntemi ip atlamak

0|0
    0|0
  • Duzensiz gunde 8 km yuru cubuk gibi olursun

0|0
    0|0
  • nasıl bır yardm

0|0
    0|0
  • 14 yıldır spor yapıyorum
    Ne yürüyerek kilo verdim nede vereni gördüm

0|0
    0|0
    • Deme öyle deme

• Dedim bile :)

Yürüyüş yemekten sonra yapılır

Kilo vermek istiyorsan
      Tempolu koşu yapabilirsin
      Veya fitness başla sana yardımcı olabilirler :)) :))

• tempolu koşarsan daha iyi olur her gün koşma süreni arttırman lazım anca

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• haftada 3 kez mın 45 dkyla baslayıp 1 saatle bıtırılen yuruyus ve dıet cok cıddı yag yaktırır.

0|0
    0|0
  • Var. Üniversiteden bir kız arkadaşım 120 kiloyken sadece günde 20 dakika yürüyüş yaparak 3 ayda 80 kiloya düştü. Standart kiloda biri için, bilgim yok malesef.

0|0
    0|0
  • Boy/kilo kaç?

0|0
    0|0
Yükleniyor...