Galatasaray her seye ragmen sampiyon olacak mi sizce?

Trabzonun Galatasaray a karsi tutumunu nasil buluyosunuz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok zor, çünkü tayyip ve onun atadığı tüpçü fenerasyonu feneri şampiyon yapacak.
    Haziranda genel seçimler var ve bu yüzden feneri şampiyon yapacaklar. Çünkü takımlara göre yapılan anket çalışmalarında, fenerlilerin çoğunlukla akp ye oy verdikleri biliniyor.
    Az önce fener bursa maçı vardı, hakem ilk yarıda webo ve bekiri göz göre göre oyundan atmadı, daha ilk yarı fener 10 kişi kalacaktı.
    ikinci yarıda ise bursanın tartışmaya bile açık olmayan 2 net penaltısını göz göre göre vermedi. ve bursanın 2. penaltısını vermediği pozisyonun devamında fenere gol attırdı.
    Ligin ilk yarısında fener ne zaman zora girse maçın son 10 dakikasında verilen bedava penaltılarla fenere tam 15 puan kazandırılmıştı, biliyorsunuz artık bu bedava penaltılar dalga konusu olmuştu, adları penaltıbahçeye çıkmıştı

2|4
    2|3
    • İlk cümleyi okudum saçma buldum. Sebebi şu gs hangi Tayyip döneminde de şampiyon olmadı mı? ya da Tüpçü döneminde de şampiyonluklar yaşamadı mı? Asıl haksızlığa uğrayan Fenerbahçe'dir. Ligin ilk yarısınada bakarsanız haksız mağlubiyetler aldığı hatta akhisar maçı bile her şeyi özetler. O değilde gs bir ara kümeden düşecekti tff yayın gelirleri düşmesin diye ittire kaktıra kümede bıraktı gsyi :)

• roman yazmayı düşündün mü hiç gizli

Kızlar Ne Diyor 4

• çıkıp oynamak ne zamandan beri eleştirilir oldu arkadaş anlatın bir ya yatış olsa iyi oynayınca olay siz hayırdır

0|1
    1|0
  • Olacak inşallah

0|0
    0|0
  • Olacak

0|0
    2|0
  • Olacak inşallah.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne oldu da her şeye rağmen diyorsunuz?
    Yani aslında hakemlerin Fenerbahçenin hakkını yediği bir kaç maça bakarsak Fenerbahçe şuanda 7-8 puan önde lider olması gerekirdi. Trabzon hak ederek kazandı adamlar Uefaya gidecek. Hadi Uefayı garantileseler gene maçı satarlardı size ama Uefayı garantilemek istiyorlar maçı satmadılar bu yüzden size. Eğer bunun için tutum diyorsan düşüncen çok yanlış ilk maçta Trabzon full kapandı Feneri 2 puandan etti biz niye bir şey demedik Trabzona?

1|0
    1|0
    • surekli yatisa bedavadan trabzondan puan almaya alistiklari icin tuhaflarina gitti bunlarin futbolu bu yapacak bisey yok

• aynen çok alışmışlar bunlar zaten trabzondan gelecek 3 puanlara zaten trabzon bu takıma çalışıyordu sürekli kaç tane oyuncu verdikleri kara kayıp

• Olamayacak

0|0
    0|0
  • Fb salakca oynuo yine kaccak heralde

0|0
    1|0
  • Hayır olamayacak.

1|0
    0|0
  • Allahın izniyle olucak

0|0
    1|0