Kilo Verme Sorunu?

Yaklasik 8 kilo fazlam var Hadi 10 diyelim. Fitnessa basladim, abur cubur cikolata ekmek dondurma bunlarin hepsini kestim.. kilo verme hizim onceki diyetlerime bakilirsa normal yavas ya da cok hizli degil sizce bu 10 kilo kac ayda gider psikolijm bozuldu bianda aldim kilo cok zor zmanlar geciriyorum ya

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Kendinizi beğenmediğinizi tahmin ediyorum
    Ama diyet ve Sporda en etkili şey moraldir
    Bunun için önce Moraliniz yüksek olsun Diyet ve spor devamlı Yapın
    Ve aynaya karşısına geçin bu benim kendimi bu şekilde kabul ediyorum
    Ama olmak istediğim kişi bu değil diye telkinde bulunun şu an ki halinizi kabul edin Ama o halde kalmayın bunu yaparsanız moralsizliğiniz gidicektir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sporu düzenli olarak yapmaya devam edersen sıkılaştırıp vücudunu kurtulabilirsin. Sadece yağ biriktirme yani sıkılaşmaya bak onun içinde düzenli şekilde proğrama uy ve çalış

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş ver o kiloları 10 kilo için 3 ay idealdir

0|0
    0|0
    • Umarim diyet zor oluyo ya aklimdan cikmiyor sekerli seyler

• 10 fındık ideal onun yerine badem tercih et ara sıra ya da 5 badem 5 fındıkta olur

• Tamam:)

• İşiniz gerçekten zor. Sağlıklı beslenme önemli

0|0
    0|0
    • Kesinlikle:(cocugumu botle yetistirmicem

• En mantıklısı 2 ayda yavaş yavaş kilo vermen. Hem vücudun deforme olmaz.

0|0
    0|0
  • 10 kilo 2 ayda gider düzenli spor yaparsan.. haftanın 5 günü yap ama sporu..

0|0
    0|0
  • 3 ay agiderduzenli yaparsan spor u be diyeti

0|0
    0|0
    • Insallah ya ilerleme gorursem. eger daha cok motive olucam

• Tesekkur edermmm

• Rica ederim

• Neden bu kadar sorun ediyorsunki kiloyu insan kusurlariyla güzeldir :)

0|0
    0|0
    • Yaaaa eskiden giydigin kotlarin icine giremeyince oyle olmuyor iste:)

• Erkeksin sen dert etme zten gobek olsada problem degil bayanlarda bole bir sey olmuyor bide butuuuuun arkadaslarim zayifcacik

• Hahahha gine sen bilirsin ama fazla dert etme

Kızlar Ne Diyor 3

• Psikolojik olarakta moralini yuksek tut vereceksin aceleci olma. Bunun disinda sana intelorans testi yaparak neye inteloransin oldugunu ogrenip ona gore beslenmene dikkat etmeni tavsiye ederim. İntelorans demek ornegin sut ve sut urunlerine inteloransi olan bir kisi kiloyu sut ve sut urunlerinden almaktadir yani bu urunlere hassastir az tuketlemelidir. Bu kisi mesela ekmegi kesse kilo vermez ancak yedigi peyniri ictigi sutu kesince kilo veriri cunku bunlara hassastir. İnsallah yrdimci olabilmisizdir. Saglicakla.

0|0
    0|0
    • Aaa bilmiyordum cok sagolun

• Bu hastanede. yapilan bir sey degilmi

• 2 ayda verirsin azmet :))

0|0
    0|0
  • 4 ayda 32 kilo verdim senin çok az bir rakam kaybetmen gerekiyo onuda en geç iki aya hallederiz mesajdan ulaş bana şimdilik görüşmek üzere

0|0
    0|0
Yükleniyor...