Aşkınız uğruna daha önce hiç tanımadığınız bir kişiyle buluşmak için yurt dışına gider misiniz?

kızlar aşkınız uğruna daha önce hiç tanımadığınız bir kişiyle buluşmak için yurt dışına gidermisiniz bu konuda düşüncelerinizi merak ediyorum sadece internetten tanıdığız bir kızı olarak yazın

0|0
11|2

En İyi Kız Görüşü

• İnternette bir sitede Danimarkalı bir erkekle tanıştım 5 yıl önce. Uzun süre sohbet ettik, kamera açtık. Çok yakışıklı çok tatlı biriydi. Yüzyüze görüşmek istedik ama ailem tabii ki de gitmeme izin vermedi. O geldi Türkiye'ye 15 gün otelde kaldı ve biz 15 gün boyunca görüştük. O geri döndü ve yine görüştük. Evlenmeyi planlıyorduk ama kısmet olmadı. Eğer evlenebilseydik seve seve ülkesine giderdim çünkü çok sevmiştim onu... Ama ayrıkdık 2 yıl önce, şimdi biriyle nişanlıyım.. Böyle işte :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• gittim. italyaya sırf onunla tanışabilmek için. tanıştım da ve iyi ki tanıdım diyorum. bu hayatta aşk/sevgi/cinsellik anlamında benim için bir ilkti ve her şeyi o öğretti.

1|0
    0|0
  • giderim tabi niye gitmeyeyim

0|0
    0|0
  • gitmezdim onun gelmesi daha doğru olur ilk buluşma için

1|0
    0|0
  • gitmem sanal hiç güvenilir değil

0|0
    0|0
  • Gıtmem ısım olmaz

0|0
    0|0
  • ben gittim iki sene arka arkaya hemde hic bir zamanda pisman olmadim acikcasi

0|0
    0|0
  • Erkek olsam kaparım bi arkadaşı giderim

0|0
    0|0
  • Erkeksem gidebilirim ama kızsam gitmem.

0|0
    0|0
  • kimseye günemem o kunda o yüzden GİTMEM!

0|0
    0|0
  • giderim kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• imkan varsa giderim neden gitmeyim.

1|0
    0|0
  • Böbrekleri verme ele.Doğu avrupa ülkesi değildir inşallah

0|0
    1|0