• Sor
  • Bence

Sigara ve kola içmediğim gün yemeklerin tadını neden alamıyorum?

benim çok kötü bir alışkanlığım war çevreme göre sigara ve kola zararlıymış hem de çok söylediklerine göre günlük 1 paket sigara ve 2.5 litre kola rahat içiyorum ve kolanın markası cocacola olmassa diğerlerini içmiyorum ve 2 seneyi aşkındır her gün standart böyleyim ve kola içmediğim gün ne sigaranın ne de yemeklerin tadını alamıyorum neden?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• abartmıssın arkadas bıraz sen 2.5 lıtrede nesi 1 -2 bardagı anlarım ama 2.5 cıok fazla ve midene yazık

• inancın olsun o kola ve sigara kadar kızların peşine düşseydim şimdi manşetlerede 1. sayfalarda playboy olarak geçiyordum :D

Kızlar Ne Diyor 3

• her gün 2.5 litre kola mı sigarayı hiç söylemiyorum zaten miden delinir arkadaşım ayrıca kola çokta kilo yapıyor ben kilo alacagım diye 1 bardak bile içmiyorum millet her gün 2.5 litreden bahsediyor. kıskandım bak şimdi seni :)

• 3 senedir her gün böyleyim 1.81 boy 54 kiloyum nasıl?

• kaba bir tabir ama dörkollu yakın gibi duruyor:/ canına kastın mı var bu genç yaşta?

• :D

Erkekler Ne Diyor 2

• sigara saglıga zaralı bunu zaten biliyorsun aynı derecede kola da zararlı hem mideye hem karacigere hem hormonal olarak bir sürü zararı tespit edilmiş! ve içinde nikotin tespit edildigi için de bagımlılık yaptıgı aşikar ! bir bardak kola 5 bardak çay şekeri değerinde kan şekerini yukseltiyor! bunlardan uzak kaldıgın zaman sigara yada kola farketmez vucut bi şeylerin eksik oldugu sinyalini veriyor ki bu da yedigin şeylerin sana yetmemesine sebep oluyor! tatsızlık burdan kaynaklanıyor !

• olabilir ama doktolara sordum pek 1 şey söylemediler bu konuda :S

• Bilgisayara oturup oyunu çok oynuyorsan biraz etkisi olabilir ben oyun oynarken durmadan bir şeyler içiyorum, geçen bayrama kadar günde en az 2-3 lt kola, enerji içecekleri filan durmuyordum yerimde sonradan bıraktım ama hiç çabalamadım sadece canım istemediğinden içmiyorum, sende evde aklına gelince süt filan iç başka içecekler var onlardan al zamanla azaltırsın.

• beni tanıyormuş gibi anlatmışsın aynen böyle saol :D ama hiç canım istemiyor :D

• Öncekileri Göster
    • harbiden istemiyo ben bide sürekli otelde çalışırım tam 4 çeşit mutfaktan yemek yiyorum sayıyım çin mutfagı italyan,meksika,taiwan flan mutfagı war çalıştıqım oteelde yani içicekte olsn herş ey war ama canım istmiyo ne yapsam boş :D

• Mecbur başka içecek bulman lazım bırakmak istiyorsan başka türlü olmaz ben senden daha çok bağımlıydım dayıma kadar herkes bu kadar içme çok zararlı filan derdi, bak hala yanımda meyve suyu var valla dolap tıklım tıklım soda ve meyve suyu dolu :D aklıma kola gelirse hiç bulaşmam direk onlara sararım.

Yükleniyor...