Kaç ayda kas yapılır arkadaşlar?

kaç ayda kas yapılır arkadaşlar?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

• ya şurdaki muhabbetleri görüyorum da gülmekten ölüyorum arkadaş, yok doğal kasmış yok bilmemne yapay kas doğal kas diye bir şey mi var arkadaş, bu soruyu çok yanlış yerde sormuşsun arkadaşım bildiğin 3-5 bişey varsa o da yanlış olur, öteki de çıkmış 3 ayda kas yaparsın demiş :) eğer dışardan spor yaptığın belli olsun istiyorsan kafadan 2 seneyi gözden çıkart

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Değişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bildiğim kadarıyla en erken kol kasları gelişiyor evde düzenli bir şekilde çalışırsan 1 aya kendin bile kas yapabilirsin. Fitness salonlarına gidersen daha yararlı olur ama

0|0
    0|0
  • 3 ayda rahatca vücudun gelişir ama çok düzenli yapman lazım
    beslenmene vs herşeyine dikkat edersen garanti 3 ay

0|0
    0|1
  • Öyle bir derdim yok doğal kas var bende cok seviyorum l*n akdsjdjdn

0|0
    0|0
  • hacı bu sporda 'kaç ayda kas yaparım' diye bir soru yok. önce bunu öğren sonra araştırmanı yap ve başla

0|0
    0|0
  • Aha klasik yeni başlayan üye sorusu bir bitmediniz l*n :D

0|0
    0|0
  • Kardeşçok iyi protein alman lazım bu iş zor bir işi düzenli isikrarlı çalışman lazım beslenmen bu işin % 70 idir çabuk olmaz sabretmen laızm

0|0
    0|0
    • BULK die bir toz varmış kullanmam doğrumu sence duydunmu hiç

• BULK die bir protein tozu var onu kastettm zaten ben evde yapıyorm zaten ama verim alamıyorum ondan

• spor salonuna başla bütün tozlar fayadlaı fiyatları protein oranlarına göre değişir senin kilon ne civarda bo falan kilo alman mı lazım vermen mi

• Düzenli çalışma ile 6 ayda belli olur 1 senede bambaşka bir insan olursun

0|0
    0|0
  • 1-2 yıl

0|0
    0|0
  • 4 Ayda Sağlam Vücudun olur

0|0
    0|0
Yükleniyor...