Bayanlar bugün bir karar aldım isteyen ve kilo fazlası olan 3 kişiye kişisel antrenörlük yapıcam. Online antrenör isteyen var mı?

Merhaba arkadaşlar 24 yaşındayım body fitness antrenörüyüm. Ve resimdeki benim. Eskişehir'de bir salonda antrenörlük yapıyorum. Kilo fazlası olan 3 kişiye kişisel antrenörlük yapıcam. Boy ve kilolarınızı yazarsanız. Aranizdan seçim yapacağım.

0|0
8

En İyi Kız Görüşü

• Ben! :D

0|0
    0|0
    • Boy 155 kilo 59 😭 bayağıdır kilo vermek istiyorum yaşım 19, lütfen yardımcı ol :/ beni seçersen özelden yazarım sana, burada adım görünsün istemiyorum -.-

• 2 ay içinde verebilir miyim? :(

• Iyi bir beslenme ve sporla 1 ayda vermen mümkün. Yaz bana özelden

Kızlar Ne Diyor 7

• Bacım benim antrenöre değil de spor yapma şevkine ihtiyacım var acayip üşengecim var mı bir önerin kendimi nasıl gaza getirebilirim?

0|0
    0|0
  • 1.73 boy 65 kiloyum 😕 yazın 60 tım bu kış kilo aldım 😡

0|0
    0|0
  • Ben sizi gördüm bir kaç gündür takip ediyorum yazacaktım ama çekindim özele gelebilir miyim bu kilo konusunda

0|0
    0|0
  • 1.60 boy 65 kilo :(

0|0
    0|0
  • Bende varım 170 boy 68 kilo 55 olmak istiyorum 😞

0|0
    0|0
    • Ideal kilonuz 58 maksimum 62

• Nekadar zamanda verebilirim günlük 30-40 dakka yürüyüşe gidiyorum evde 50 tane mekik çekiyorum 25 şınav bide squat yapmaya çalışıyorum bu internete 30 günlük planlar var ondan ama tam beceremiyorum daha bunun yanında yeme düzenimi değiştirdim sabah bir bardak süt içiyorum saat 9:30 bir yağsız tost öğlen balık veya beyaz et ya da köfte ızgarada salata ve bir dilim buğday ekmeği iki saat sonra 1-2 hurma gene bir iki saat sonra 1-2 form biskuvi ve akşam yemeği olarak çorba veya sulu etsiz yemek yoğurt ve canım çok isterse meyve dsha bügun başladım sizce nasıl

• Gayet iyi fakat bir kaç düzenleme şart. Özelden yazarsan tam olarak yardimci olabilirim

• 163 60 kg :/

0|0
    0|0
  • Asil seni secipte mi aldilar buraya bayan degil KADIN KADIN KADIN bir kadin olarak tam bir fiyaskosun git bir kendini gelistir once

0|0
    1|0
    • Aramızda kadın değil genç kızlarda var o yüzden bayanlar diye hitap ettim. Çok duzgunsen gizliden yazma da görelim kimsin.

• He canım he

• he gülüm hee bak bilgilenmiş oldun:))

Yükleniyor...