Kızların futbola karşı alakasızlıkları neden?

şimdi düşünüyorum istisnaları ayrı tutuyorum ama genel olarak kızların çoğu bi takım tutsada, fanatik miş gibi gözüksede bi 90dakika izlemeye katlanamıyorlar.diyelimki izlediler hatta maça gittiler, koyun önlerine futbol topunu sonra seyredin.Olmuyor olmuyor. Sizce genel olarak bu ilgisizliğin/beceriksizliğin sebebi ne olabilir?

• Çok top oynayan insanın bacakları parantez olur inanışı.
    33% (8)19% (3)28% (11)Oy Ver
  • Yakartop, istop gibi oyunlarda sonuca gitmek daha kolay olduğu için.
    12% (3)6% (1)10% (4)Oy Ver
  • Ofsayt kaldırılmadığı için.
    17% (4)38% (6)25% (10)Oy Ver
  • Topuklu krampon, dolgulu forma, vs. gibi ekipmanlar olmadığı için.
    38% (9)37% (6)37% (15)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
14|14

En İyi Kız Görüşü

• maaşallah sız cok guzel oynuyosunuz barcelona mübarek:Drahat bırakın kızları ne alıp veremedıgınız var olmuyorsa olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• futbol bana her zaman eğlenceli gelmiştir. oynaması da izlemesi de. ama etrafımdaki kızlar futbolu anlamadıkları için ilgilenmiyorlarda. daha doğrusu anlamaya da çalışmıyolar.

0|1
    0|0
  • valla şahsen futbola bayılıyorum, maçlarda sevgilimden çok bağırıp çağırmışlığım vardır, ofsaytı bilirim, fanatiğim, hatta aşığım

0|0
    0|0
  • Gayet de katlanırım keşke stada da gitsem... Ofsaytı da biliyorum anlatacak kadar ama bazen göremiyorum... PES bile oynamaya kalktım çok da kötü değildim... İlgilenmiyorlar çünkü estetik bulmuyorlar aslında... Ve bu beceriksizlik değil...

0|0
    0|0
    • tamam peki beceriksizlik değil de kızmayın ama ben de hatuna ya da ablalarıma vur bakıyım diyorum, allah muhafaza bacağı çıkçak diye korkuyorum. estetik diyosun ya, gerçekten estetik bir vuruş göremedim. sen buna o senin ablalarının beceriksizliği diyebilirsin :DD

• Çocukken de az penaltı çekmece oynamadık hani de topa vuramıyorsa bir kişi neden beceriksiz olsun? Ronaldo muyuz biz?

• kim demiş alakasız diye yyaa? ama şimdi burda sana ne kadar alakalı olduğumu anlatamayacağım. ama belki de senden daha fazladır ilgim alakam. her pozisyonu tartışırım. hatta milletin ofsayt dediği bir pozisyonun ofsayt olmadığını avrupa maçlarını seyrederken ispatlamışımdır. balayında bile 3 akşamını şampiyonlar ligi finali ve türk takımlarının öneleme maçlarına ayırır mıydın? bunu sen bile yapamazdın sanırım. ama biz yaptık... neyse seni outa gönderiyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben futbolu cok severım :) hele ispanya oynarken bayılırım futbol izlemeye.

David Villa, Casillas, Piqué :) bütün yakişıklı futbolçuların isminide bilirim :) nasıl alakam yok ?

0|0
    0|0
  • Fual(doğru yazmış olmayabilirim) ve sarı kart kırmızı karttan başka birşey bilmediğimden olabilir..

Sırf bu yüzden sevgilim her pes attırmada yener beni nasıl oluyor anlamam benim gollerimin çoğu sayılmaz..

E bilmediğim birşeyin nesini izliyim ben. Ama takımımın ve güzel takımların maçlarını izliyorum.

0|0
    0|1
  • valla ben bayılırım futbola hiç de sıkılmam.. abim küçükken kaleci yapardı beni çok vazo kırdık çok..ayrıca yakışıklı oyuncular olunca çok daha zevkli oluyor izlemesi:)

0|0
    0|0
    • yani yakışıklı çocuk var diye futbol izlenir mi?

yani biz bayan voleybol takımını taş gibi hatunlar yüzünden mi seyrediyoruz demem gibi bişi oldu bu.

eeee..haklı olabilirsin:DD

• napıyım yalan mı söyliyim.. ilhan mansız ın meşhur olduğu yılları hatırlasana dünya kupasında.. ama tamamen o sebepten değil yani.. seviyorum futbolu sıkılmam asla.. abim babam sağolsun.. ama öyle yani yakışıkı futbolcular o maçı daha zevkli kılıyo..

• hangi takımın 90 dk sı ona da bglı sımdı bir de lig var lig var la ligayla rusya ligi bir degil. sahsen benim futbolla fazla ilgilenmeme sebebim erkeklerin futbol muhabbetinin bir sure sonra bayması ve mac izlerken delirmeleri, bunlara katlanamıyorum

0|0
    0|0
  • ben hiç bi maçı 90 dk izlemedim izlememde sevmiyorum takım tutuyorum ama fanatik değilim neden fanatik olayım hele ilgilenen kızlar tam bi fiyasko aaa bak ben takip ediyorum diyip ilginin üstünde olacaklarını zannediyorlar bu kadar.

0|0
    0|0
    • farklı bi bakış açısı...iç hesaplaşmalara beni karıştırmayın çok dilim yandı:DD

teşekkürsss

• Futbola dair hicbirsey bilmedigim icin olabilir.

Ogrenmek icinde cabalamadim oda ayri bi mevzu tabiki.

0|0
    0|0
  • ben futbola bayılıyorum fanatık bır maçseverım gerçekten maçlara gıder trıbunde tezahuratımıda ederım kufurumude ederım ama genelde benım cevremdekı bazı arkadaslarımın sevmeme nedenı kızların kendılerını kıbarlıktan soyutlayacagını dusunmelerı

0|0
    0|1
  • bazi kizlar sever genellile coumuzun hosu gitmiyor menim evveller xosum gelirdi ama indi belede normal tek galatasarayi tutarim ama bakmam real madriddede ronaldoya gore bakarim hem futbolu bazen sevgilimle arama giren bi sorunda ediyorum bazen

0|0
    0|1
  • ya 23 tane erkek onları izleyen binlerce erkek

kadına dair bişey varmıki alakalı olalım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• futbol güzel bayanlar stadyuma gelin:)))

0|1
    0|0
  • bende futboldan nefret ederim demekki neymiş topuklu krampona giç gerek yokmuş. futbol günümüzde çok abartılıyo. kısaca spor spor olarak kalmalı...

0|0
    0|1
  • D: Topuklu krampon, dolgulu forma, vs. gibi ekipmanlar olmadığı için.

0|1
    0|0
  • Ohoo ne piskopatlar var onunla beraber milli maça gitmedim diye terkedildiğim oldu peah

0|0
    0|0
  • kızların çoğu daha santra nedir bilmezler futbolu izlemek için futbolu sevmek gerekir eşinizle tatil günleri top oynayın bayan futbol takımları var kaç kız biliyor bunu

0|0
    0|0
  • Boşver sevmiyolarsa zorlama. Çünkü hani anlatmaya kalktığında her şeyden soru geliyor insanınn belli bir zaman sonra sinirleri oynuyor.

0|0
    0|0
    • c.ronaldo ceza sahasına girerken düşürüldü,bir süredir sakatlığı devam ediyor bakalım ilerleyen saniyelerde oyuna dönecek mi?

erkek: kalk la o.çocuğu,kupon yaptım üst oynadım. yatırcan beni

kız:aaa yazık,neden vuruyorlarki böyle, at onu hakem at...canım yaaaa

• :)) :)) anlıyorum seni tabiki ben de bundan bahsediyordum zaten :))

• Tribunden tanıdığım birsürü kız arkadaşım var. Çoğu futbolu biliyorum diyen adamdan daha iyi biliyo... E tabi dediğin gibi istisnalar istisnalar istisnalar :)

0|0
    0|0
  • ofsayt yüzünden

0|0
    0|0
  • Ofsaytın ne oldugunu bi türlü anlıyamamaları onları bu oyundan soğutan yegane sebep.

0|0
    0|0
  • az ama öz dıyebılırız :D

0|0
    0|0
  • Bence D seçeneği. Eğer yüksek topuklu krampon olsaydı kızlar daha çok top oynardı..

0|0
    0|0
  • Topuklu krampon, dolgulu forma, vs. gibi ekipmanlar olmadığı için.

0|0
    0|0
  • Herkes her sporu sevecek diye birşey yok.

0|0
    0|1
  • alakasız olmalarından çok memnunum bi el atmadıkları o kaldı zaten :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...