Profesyonel spor yapanlar?

Arkadaşlar bir rapor hazırlama ödevim var bunun için özellikle vücut geliştirmeyle ilgilenen, bu işin beslenme kısmına da ciddi hakim olan profesyonel birinden yardım almam gerek? Var mıdır yardımcı olabilecek? Yorum yapanlar yaş, boy ve kilolarını da belirtirse iyi olur.

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Ben yardimci olmayi denerim canim. 21 1.65 53 kiloyum. Beni begenmezsen sevgilime sorariz 😄 23 1.80 73kilo o 😊 bayan falan deme bak bende vucut gelistiriyom 😡

0|0
    0|0
    • Ay çok sevinirim :) benim hakkında rapor yazacağım şahıs erkek, 22 yaşında, boyu 1.75 kilosu da 70lerde, sporcu vücut geliştirmeyle ilgileniyor. Sorular da genel hatlarıyla şöyle vücut kitle indeksini falan ben hesaplayacağım da bu kişinin günlük kalori ihtiyacı ne kadardır ve sabah, öğle, akşam ve ara öğünlerle tam bir beslenme listesi nasıl olmalıdır?

• @pseidon tsk 😄

• bu tesekkürü mesaj atarak ödeye biirsin :) @chaelle :D

Erkekler Ne Diyor 9

• düzensiz besleniyorum iş hayatı ne bulursam listeye gelirsek ben işine yaramam ve uğraşamam, burada canlı örneklerini bulabilirsin; http://www.bodyforumtr.com/

0|0
    0|0
  • yüzme linsansım var ama uzun zamandır bıraktım yüzmeyi ee haliyle göbeklendik ;)

0|0
    0|0
  • Amatör var olma mı? :D

0|0
    0|0
    • Çok olmaz gibi çünkü beslenme listesini falan almam gerek :D

• Önemsizmiş gibi görünüyor ama milleti çatır çatır bırakıyorlar ya :D

• Bildiğim kadarıyla yardım etmek isterim ama çalıştığım için yemek düzenim yok karbonhidratlı protein tozu falan kullanıyorum. Sana pek yararı olcağını sanmam yani bildiklerimin. :D

• çözeriz, sorabilirsin istediğini

0|0
    0|0
  • Boy -180 kg68 YAŞ 27

0|0
    0|0
  • 22 Yaş 1 73 65 kg

0|0
    0|0
  • internette yazıyor hazır olarak var :) bende bir ara ypmıstım ama baya bir ara verdim

0|0
    0|0
    • Ama elimdeki boy ve kiloya göre hazırlanması lazım hazır listeyi anlar hoca :)

• :) hım valla iyi vücut yapmıs arkadaşlarım var ama onlara da nasıl sorayım :)

• Offroad

0|0
    0|0
  • 21 180 88 fitness ile ilgileniorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benim arkadaşım prof. fitnessçı hoca falan ama sorup öğrencem ondan yakında. Ben de merak saldım.

0|0
    0|0
    • Ne şanslısın :) benimki biraz mecburiyet oldu rapor konusu öyle denk geldi

Yükleniyor...