Erkek dediğin nasıl olmalı? Çapkın/evine bağlı?

'Erkek dediğin çapkın olucak gözleri ferfecir okuyacak ne yapayım ben televizyon karşısında çürüyen adamı..' diyen Nurhayat karakteri için ne düşünüyosunuz?

Erkekler böyle mi düşünür veya ister mi demeliyim:))

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Çapkınlıktan kasıt kız tavlayıp çıkmak, yatmak, öpmekse bunca yıldır yapamadım bu saatten sonra da yapamam. Zaten çapkın olsam şimdiye çıktığım kızlarıon koleksiyonunu yapıyor olurdum. Bu ne len. Böyle saçma şey olur mu? İnsan sever, sevilir, bir yola çıkar, olur-olmaz. Bu ne her hafta birisi, her ay birisi. Bu çapkınlık değil, edepsizlik, ahlaksızlık, adilik... Öyle olup gözde olacağıma, ben böyle olup saf-mal olmayı yeğlerim. De işte bu halde olduğum için yalnızım. Olsun, elbet bir gün son bulacak bu durum, inşallah...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• erkek dediqin sevdigini sahiplenmeli yeri geldimi romantik yeri geldimi bir bakışıyla komut verebilmeli sert ama kırıcı deyil sade ve öz ve en önemlisi agır başlı olmalı ve sevdigine asla ne olursa olsun el kaldırmamalı hep sevgilimede derim sana vurduqum qün bilki ellimi duvarda parçalıyacaqım qündür die

0|0
    0|0
  • Evlenmeden once bir kac capkinlik yapmis olabilir ama evlendikden sonra esine, evine bagli olucak...ilk once kendisine sonra esine, esinin ailesine saygisi olucak...sadik olucak...gereken ve gerekenden fazla sadakati gösterecek esine..nede olsa hayat arkadasi o bunu hakediyor...

0|0
    0|0
  • Erkek dediğin ailesine sadık eşine karşı saygılı olacak aması da var =) ama asla ve asla istediği zaman çapkın ve üzebilecek biri olduğunu unutturmıcak ki eşinin de ona karşı bağı olsun çünkü kadınlar zararsız erkek modelini pek sevmio bu gerçek sıkılırsınz sonrasında

0|0
    0|0
  • oyle bi sey yok haci onlar tv o. lari gercek hayatla karistirma boyle birseyi bi kadin nasil sorabilir budurumu kabullenip kabullenmemeyi sorman dahi ayip biraz asil ol oyle sey olmaz

0|0
    0|0
    • ben kabul etmiyorum zaten dalgasına sorulmuş anlık bir soru bu kadar ciddiye almayalım lütfen:)

• Kızlar gözü dışarda olmayan, sadık erkekleri isterler ama çapkın erkekler kız tavlama konusunda daha becerikli olduğu için, yine çapkın erkeklere aşık olurlar.

0|0
    0|0
  • Kendi evinde çapkınlık yapan erkek evine bağlıdır bence.

0|0
    0|0
  • herşeyde dengeli olucak aşırı değil en idal erkek odur

0|0
    0|0
  • oyle erkek sureklı boynuzlar

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir

0|0
    0|0
  • Performans açısından duracell ile kapışmalı bence

0|0
    0|0
  • Çapkın mı yoksa evine bağlı mı bir kocan olsun istersin

0|0
    0|0
  • Adam olmalı

0|0
    0|0
  • Dengesiz olmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Erkek dediğin kibar,beyefendi olacak.Çapkın olmayacak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...