Canınız sıkkın ama en yakın arkadaşınıza dostunuza hatta aılenıze anlatamayacağınız sorunlarınız var ne yaparsınız?

Canınız sıkkın ama en yakın arkadaşınıza dostunuza hatta aılenıze anlatamıcanız sorunlarınız var ne yaparsınız?

Güncellemeler:
benım baya sıkıntım var bırılerıne ıcımı dökup rahatlamak ıstıyorum ama soruda anlattıgım gıbı en yakın arkadaşıma dostuma hatta aıleme anlatamam benım anlattıklarım anlattıgım kısıyle aramda sır olarak kalacaksa bırınıze anlatmak ısterım bay bayan farketmez ergen bebeler olmasın akıllı abıler ablalar olsun mumkunse bana mesaj atarlarsa sevınırım..
Mesaj atamıyorum cunku bu özellıgı sadece arkadaşları kullanabılır dıyor mesaj atan arkadaşlar :)

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• valla uzun süredir bende böyleyim.6yıldır beraber oldğm 8ay nişanlıkaldığm insanla sorunlu bir şekilde ayrıldık ve kötü olaylar yaşadım...enyakın arkadaşıma anlatayım dedim baktım o bana kendi sorunlarını daha çok anlatmaya başladı benim derdimin üstüne dert kattı hepten beter oldum ki benm sorunlarımın onunkilerden katkat üstündü.aileme zaten açılamıyorum çünkü aileye pek birşey anlatılmaz zor oluyor gerçektende.1ay önce felan bir iş görüşmesine gittim işveren bayan baya sıcakkanlıydı çok sohbet ettik ve ne olduysa özel hayata kadar gitti konu.özel hayatımda yaşadığım bütün sorunları ona anlattm görüşmemiz bitti oradan ayrıldığımda içimden ben napıyorum ya diye düşünmüştüm tanımadğm bir insan ve iş görüşmesi sonuçta nihayetinde baya bir rahatlamıştım ama bu rahatlama kısa sürüyor.ister yakının olsun ister yabancı olsun derdini ne kadar anlayıp seni dinleselerde kısa süreli bir terapi oluyor o.geçici bir rahatlama yani.eğer sorunların geçici birşey değilse yani zamanla geçicek şeylerse sana tek tavsiyem kimseye anlatmaman.kalsın içinde kendi kendine terapi yap.Bolbol gez,hareketli müzik dinle,film izle,sorunlarını bir kağıda yaz...vs.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Bir blog acabilirsin ya da benim yaptigim gibi kimsenin okuyamayacagi bir yere herseyi yaz ya da hic tanimadigin birinede mesaj atip karsindaki dinlemek isterse anlatabilirsin insani rahatlatir yanii aslinda cleverbot diye bir uygulama var ingilizce anlatabiliyorsan ona anlat bazen sacmaliyop guldurebiliyorda hem insan gibi dinleyen yoksa robotlarla konusuyorsun iste :DD

0|0
    0|0
    • robotla konussam bısey degısmez anca guldurur :) akıl vermez.. sunu yap söyle yap demez yanı .)

• Gulmek de guzel tavsiye icin cok dogru olmasa da vakit gecirip biraz gulebiliyorsun o acidan soyledim :D

• bir kağıda yazarım dökerim içimi sonrada bin parçaya bölüp çöpe..

0|0
    0|0
  • internette anonim olarak takılabileceğim sitelerde herhangi birine anlatmaya çalışıp, sonra sıkılıp geyiğe vuruyorum sonra bir bakıyorum eğlenmişim.

0|0
    0|0
  • böyle durumlarda hiç tanımadığın etmediğin insanlarla konuşp dertleşmek çok daha iyi geliyor insana

0|0
    0|0
  • Anneme anlatırım anlatırkende zırıl zırıl aglarım.Hanı bişey yaptıgıda yok dınler bı ıkı tavsıye verır o kadar.

0|0
    0|0
  • Kendime mektup şeklinde yazarım. Olayı kendime anlatırım.

0|0
    0|0
  • Ben hep sorunlarımı kendi kendine çözerim

Kimseden yardım istemem, almam

Kimseye bir şey anlatmam

0|0
    0|0
    • güzel bişey ama şuda var bazen senın çözemedıgın capta sorunlarda oluyor yasın olgunlugun saglıklı dusunemıyorum buyuk senden daha olgun ınsanların yardımına ıhtıyacın oluyo.

• kendime anlatırım. yazarım.

0|0
    0|0
    • kendıme anlatıyorumda kendımde bı sorun var hıc anlamıyo .. :)

• bunu yazmana gerek yoktu kı mesaj atan atardı zaten.

• arkadaş listen dışındakiler mesaj atamıyordur belki bunu bilemem.

hem ben kendi adıma bir açıklama yaptım. başka insanların ne yapacağını da bilemem.

• şimdi ne yapıyorsam onu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Ks. den birini bul anlat :))

0|0
    0|0
  • Aynı sorun bende de var şu aralar çok mutsuzum arkadaşıma aileme anlatamam sanki boş yaşıyormuşum gibi geliyor anlatacak birilerinin olmaması çok kötü birsey :/

0|0
    0|0
  • Mutlaka birisiyle paylaş. Psk.dan. rehberim. İstersen bana yaz.

Hep içine atar, ya da tek başına çözmeye çalışırsan depresyona girebilirsin...

0|0
    0|0
  • giderim taksime alırım 5 6 tane bira otururum meydana orda evsizler var onlarla muhabbet edip içerim sabaha kadar yapmışlıgım var

0|0
    0|0
  • Bir Yaşam Koçundan destek alırım :)

0|0
    0|0
  • Genelde anlatmam zaten. Kendim düşünürüm.

0|0
    0|1
  • Bir sigara yakarım bir daha yakarım bir daha yakarım böyle gider. Aynayı alırım kendimle konuşurum.

0|0
    0|0
  • benım bu cocuga kanım cok ısındı tanımam etmem nedense bende bılmıyorum.

soruya gelınce müzik

0|0
    0|0
Yükleniyor...