Kas yapmak istiyorum?

Yani o kadar çok değil ama hafif.
evde egzersizler yapsam olur mu yoksa spor salonuna mı gitmem gerek?
ayrıca zayıfım o yüzden hemen cıkar çok uğraşmam diye duydum? :)
önerileriniz neler

Güncellemeler:
http://hizliresim.com/AmYQgQ
kol kaslari icin nasil?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Mekik çek internette çeşitli mekik videoları var farklı bölgeleri çalıştırıyor onları set set yap her setin arasında da 30sn falan dinlen mesela 20-20-18-16 gibi kendine göre ayarla onun dışında çömelde hareketleri yap yine set set yap 1 dk falan dinlen aralarda ancak birden fazla yüklenme çömelirken hafif gelir sonra yürüyecek halin kalmaz kızda başka kasa gerek yok bence bir de sarkan yerler için yüzmeye git yeter

0|0
    0|0
    • Hepsini aynı gün yapma bir gün mekik çektiysen ertesi gün çömelme yap sonraki gün mekik yap böyle 1 gün arayla çalış günlük 30 dk falan alır en fazla :)

• Çok teşekkürleer arkadaşlar

Erkekler Ne Diyor 12

• Bak istersen sana yardımcı oluyum kilon kaç?
    Evde yapmak istersen bir barfiks demiri al sınav çek koşu yap duzenli plates topu al ne istersen o planı uygulayım ;)

0|0
    0|0
    • plates topu falan var , 47 kiloyum

• ay ne zormuş ya

• Zor degil ya git bir fitness salonuna oradaki hocalar yönlendirir seni benim tavsiyelerini uygun bulmazsan

• damacana kaldır :D:D

0|0
    0|0
  • Evde zor spor salonu şart

0|0
    0|0
  • Bol bol ter dokecek madar kos

0|0
    0|0
  • Plank, squat, mekik, şınav ;-)

0|0
    0|0
  • Kas yapacağım derken göz çıkarma da :)))

0|0
    0|0
  • Cok calisman gerek en az 3 ay duzenli spor yapman gerek. Spor salonuna gitmen daha iyi

0|0
    0|0
    • spor salonuna istemiyorum gitmek nedense. Evde olmaz mi

• Spor salonunda spor aletleri var senin icin daha kolay olur. Evde yapman daha zahmetli

• Yakında ayakta işemek isteyenler de çıkacak

0|0
    0|0
    • Ne alaka. Kası sadece erkekler mi yapio

• Protein tozu kullan :) çok etkilidir ama sıkı bir diyet ve sıkı bir spor yapman gerekiyor

0|0
    0|0
  • zayıflıkla alakası yok hemen çıkar falan iyi çalışman lazım ama benim görüşüm bir bayana kas gitmez

0|0
    0|0
    • Cok istemiyorum zaten , hafif olsun sadecr

• eheh yapabilecem diyorsan bol şans :D

• Inş inş :D

• evde kilo bile veremezsin

0|0
    0|0
  • kucakla beni bebişim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Göbek varsa ilk kardiyo antremanı yapmalısın. Her gün 10 dk ip atlama ya da koşu yapmalısın ki sonra kas yapmaya başlayasin. Günde 2.5 lt su tüketmen lazım sabah kahvaltısını alışkanlık haline getirmelisin yağlı şeylerden daha çok kahvaltıda meyve az az peynir zeytin domates tarzı yemelisin uyku düzenin olmalı

0|0
    0|0
  • Çok uğraşmana gerek yok sadece bir spor programı düzenle kendine 2 ay boyunca düzenli olarak kendini çok fazla yormadan uygula fitness programları var onlara bakabilirsin bende aynı şekildeyim ve bacaklarımda falan kaslarım oluştu

0|0
    0|0
  • Ayni ayni bende sen gibi azcik istiyom dedim az omuz genisletiyim az kol kasi yapiyim dedim azda trapez calistim ama sanki b*k oldu

0|0
    0|0
  • Bende istiyorum sadece bacak kasim var..

0|0
    0|0
  • Istedikten sonra yaparsin evdede

0|0
    0|0
Yükleniyor...