En büyük fedakarlığınız neydi?

Hayatınızda En Büyük Fedakarlığınız Neydi ? Bi Dostunuz İçin Dayak Yemek , Delice Aşık Olduğunuz Kişiyi Bi Başkasını Üzmemek İçin Reddetmek, Aç Kalacağınızı Bile Bile Ekmeğinizi Düşmanınızla Paylaşmak ..

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Yıllarca asik oldugum kisiyi en yakin arkadasim ondan hoslandigi icin reddetmistim pisman degilim ama

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 3

• okuldan atılacağımı bile bile çalmadığım parayı ben çaldım dedim çünkü evime yakın okul çoktu ama asıl çalan arkadaşım yetimdi ve yurttaydı yurttanda atılmasına sebep olacak bişeydi yaptım sadece aileme söyledim bunu ve burda .söyledim şidmi

0|0
    0|0
    • Hırsızlık yetimlik tanımaz .. Cezasızda olmazdı hani..

• Yinede mantıklı değil .. Her neyse .. :)

• yaw işte o zaman lise 1 dim zaten mantıktan ziyade erkeklik yaptık yani:-)

• Ben hep uğruna dayak yenilen, aşık olduğu kızdan benim sevmemden dolayı vazgeçen adamın arkadaşı ve düşman oldum. İyi de yaptım hani. Şu an çok mutluyum. Bir tabakta son yaprak sarması kalsa, onu da ben yerim.

0|0
    0|0
    • Daima kazananlar aslında kötülerdir bunu çözmüş olman ve gerçekliğe yansıtmak taktire şayan :)

• herseye ragmen yasamak... en buyuk fedakarligim budur...

0|0
    0|0
    • Zorunluluğun :)

• Bu senin elinde olmuyoki .. :) Uzun metrajlı bi konu tartışılırdı ama yatmasaydım :)

• peki o halde iyi istirahatler :)

Yükleniyor...