SPORDA ZORLAYINCA?

Spor yaparken biraz bile zorlasam midem bulanıyor bazen de kusuyorum neden böyle

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• yemek yiyip mi gidiyosun spora

0|0
    0|0
    • hayır şu anda zaten salona gitmiyorum evde yapıyorum ufak tefek uygulamalar indirdim falan ama daha önce salonda yapıyodum yani ordayken de oluyordu hiç yemeğin hemen üstüne yapmadım 2 saat geçiyor en az

• ya okul bir bitsin de yaza inşallah o da :D

• hayırlısı bakalım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Açlıktan mı acaba baş dönmesi oluyor mu?

0|0
    0|0
    • sanmıyorum ya bas dönmesi olmuyor

• İyice ısınmadan zorlama. Ne aç ol ne tok. Yemeğini ona göre düzenle. Ve çok zorlama.

0|0
    0|0
    • ya inan çok zorlamıyorum yani istesem de zorlayamam ben :D azcık hantal ve tombişim de ufaktan baslıyorum yani ama biraz zorlanınca midemde bulantı oluyor bıraktıgımda

• Aç gidiyorsun galiba. Bir yeni olmalısın. Bende de oluyor bazen. Zamanla kondisyonun açılır biraz olmaz artık. Özellikle aç gitme.

• aslında evde yapıyorum ya yemekten 2 saat sonra yaptıgımda da oluyor bazen bulantı ama dikkat ederim teşekkürler

• 20 yil hic spor yapmamissan ve hayatinda ilk kez spor yapiyorsan normal :) 1 aya kadar alisirsin

0|0
    0|0
    • aslında daha 18 ara sıra yaptım da öyle spor yaptım denmez yani ona :D

• Kac kilosun? Ne kadar zayiflamak istiyorsun?

• 166 falan boyum 67-68 kiloyum 57 60 kilo arası bir şey olmak istiyorum ama yani en kötü 5 kilo verip sağlam sıkılasmak istiyorum :(

• Fazla zorlamayacaksin demekki :-)

0|0
    0|0
  • ne ac karnına ne tok karınına git spora. spor yapmadan 1 saat önce yemegi icecegi vs kes

0|0
    0|0
    • şu an olsa olsa açlıktandır yani en son 12.30 da yedim 4.30da da spor yaptım yani açlık hissetmiyordum ama. bir de ben dikkat ediyorum ne zaman zorlasam o zaman oluyor açlığıma tokluguma dikkat ediyorum

• tamamdır çok teşekkür ederim suyu bol içiyorum zaten de yemek ve karın bacak çalışması olayına da dikkat edicem

• rica ederim

Kızlar Ne Diyor 1

• Yemekten 2 saat sonra spor yapmalısınız.

1|0
    0|0
Yükleniyor...