Erkek arkadaşı nasıl kendine bağlarsın?

evet başlıktada yazdığım gibi erkek arkadaşınızı nasıl kendinize bağlarsınız veya erkekler sevgiliniz neler yapsa ondan kopazsınız

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

• başlığı okudum ve doğruca lavaboya gittim kustum rahatladım geldim sayfayı yeniledim hala burdaydı bu soru demek ki bitmeyeceksiniz :((

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• bağlanmam için birşey yapmasına gerek yok seversem köpek gibi olabilrim sevmezsem ne yaparsa yapsın olmaz o iş

0|0
    0|0
  • eger zekiysen, onun bildiklerini ondan daha iyi biliyorsan ve namusluysan ' o ne demek len, bizim haramla isimiz olmaz' falan gibi laflar da ediyorsan evlenir senle! mujde!

0|0
    0|0
  • İki üç metre zincir, sağlam bir kilit. Böyle soruya böyle cevap.

0|0
    0|0
  • İp al ve bağla onu evlat :D şaka o erkekten hamile kal eğer adam gibi biriyse bağlanır sana merak etme :D

0|0
    1|0
  • soruya bak yaa bi iple kazığa bağla tübeee

1|0
    0|0
  • Onu kendin gibi birisiyle asla karşılaşamayacağı asla senle olduğu gibi hissedemeyeceğini ve kaybederse seni büyük bir kayıp olduğuna inandır bunlar zor ve zamanla olan şeylerdir.

0|0
    0|0
  • bi ip al.. şöyle sağlam..

0|0
    0|0
  • Emniyet kemeriyle hayata bağlarsın. Sempatiklikle özelliklede güleryüzlülüklede kalbine bağlarsın.

-- Sürekli naz yaparsa bütün halatları kopartırım.

0|0
    0|0
    • o var işte bende sürekli naz yapıyorum

• O zaman: Tiryakisi olmadan bırak.(maya çalış)..

• Yapmacıkla Olmaz Bi Kere.Göstermek İçin Değil Kendiniz Olduğunuz İçin Yapın Yapcağınız Şeyleri..Namuslu Olun vs. vs. Diğerlerini Söylerler Arkadaşlar Zaten.

0|0
    0|0
  • Sakın ama sakın, üstüne çok düşmeyeceksin... Sürekli arayıp sormayacaksın... İşte o zaman bağlarsın... Kovalarsan kaçar felsefesi...!

0|0
    0|0
    • o benim işime yaramıyor önceden çok arıyodum zaten artık aramıyorum

• al bir halat tamamdır

0|1
    0|0
  • Sadece kendin olarak

0|0
    0|0
  • Gangstam Style ıp tıs ıp tıs kopuyoruz böyle işte

0|0
    0|0
  • çok sevmesi lazım ve bunu belli etmesi lazım

0|0
    0|0
  • bağlanma konusunda takıntılı değilimdir.işleri bozabiliyor öyle düşünceler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çok fazla üzerine gitmemekle beraber hayatını yaşayabilen erotik ve özgüven sahibi bir kişilik olman lazım.

0|0
    0|0
  • kesinlikle çok sıkmayacaksın ve çok rahatta bırakmayacaksın ki ben öyle yapıyorum :) ip elinde olacak ama hep sende oldugunu belli etmeyeceksin ulaşılmaz gözükeceksin ama onu kışkırtacaksın da :)

0|0
    0|0
    • ben tamamen saldım ne yaparsan yap modundayım

• Gel bana bağlan de..bağlanırsa bağlanır işte.Sende yorulmamış olursun.

Bu kadar basit..

0|0
    0|0
  • güven vermen yeterli olur annem

0|0
    0|0
Yükleniyor...