Spora başlıyacağım bakarmısınız detaya?

Arkadaşlar vücudumudaki bazı bölgeleri şekle sokmak istiyorum daha spora başlamadım oturduğum apartmanda fitns salonu var sizce profsyönel bir yardım almadan vücuduma istedigim şekli verebilirmiyim?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Tabikide verirsin palstes yap squat yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ya salona gitmene gerek yok. ama şöyle bir durum var. salon psikolojisi vardır. herkes yapar sen de yaparsın. evde ise iradeni zorlaman lazım. kaldı ki neresi için hangi hareketi yapmalısın bilmen lazım. araştırman lazım. salonda ise bunları bilen hoca sana yol gösterecek ve zaman kaybın olmayacak. Yani para vermek dışında salon her anlamda karlıdır senin için :)

0|0
    0|0
  • Seklle. sokmak için salona gitmene gerek. yok

0|0
    0|0
  • Spora başlayacağın salonda sana yardımcı olacak hoca yok mu?

0|0
    0|0
    • Hayır apartmanın içinde salon var hoca yok

• Suanki vucudunla istedigin arasinda nekadar fark var onu bilmeden net bisey soylemek zor yani yankis anliycaksin biliyorum ama fotigrafini gormeden dogru yonlendiremez kimse seni

0|0
    0|0
    • Boyum 1.72 kilom 63

• Ama ölculerinde onemli ayrica kilon birazcik fazla gibi bolgesel yağlanma da olabilir hala gormeden net bisey soylenemeyecegi dusuncesindeyim

• bende yakın bir zamanda Allah izin verirse spora başlayacam, profesyonel bir yardım almadan sağlıklı bir şekilde vücudunu istediğin şekle sokabilir misin bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Neresini istiyorsun Şekil almasını

0|0
    0|0
  • tabıkı sen gır orada hallederler herseyı

0|0
    0|0
  • Paran varsa git oraya aletlerle ve oradki onsalarla daha motive olursun

0|0
    0|0
  • Mekikle