Kapat

Antrenman yapıyorum ama bir dengesizlik var ve yanma acıma hissetmiyorum kaslarımda?

Şöyle örnek vereyim 10 kilo kaldırıyorum 3x8 yapıcam ağırlık hafif geliyor. Fakat 12.5 kiloluk ağırlığı alıyorum 3x8 yapıcam dumbbell ağır geliyor bana hareketi tamamlamak için hile yapmak zorunda kalıyorum. Hilesiz yapamıyorum zorlasam bile, 10 kiloda çok hafif geliyor.
Bide normal sırt filan çalışıyorum hiç yanma veya kas ağrısı acısı hissetmiyorumn spor salonundan çıkınca az çok oldu 30 dakikaya geçti bile.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sayilarla oyna agirligi arttir seti azalt.

0|1
    0|0
    • Ama hilesiz artıramıyorum mesela orada yani şöyle diyeyim 10 kg ile ben 30-40 kez kaldırabilecek kadar hafif geliyor fakat buna rağmen 12.5 kg ağır geliyor hileyle tamamlıyorum hareketi düzgün yapmayı deneyince kaldıramıyorum :S

• Zorlicaksin kendini body işi böyledir aci yoksa gelisim yok

• Onu bende biliyorumda meselede orada nasıl bir ağırlığa girersin 1 kez bile kaldıramayacak kadar ağır gelir bende de öyle yani hilesiz kaldırmak için zorluyorum hatta ama yok olmuyor kaldıramıyorum

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 1

• Demek ki alışmış bünyen buna.

0|0
    0|0
    • Ama ağırlık arttrmak istesem bile 2.5 kg çokta yüksek bir rakam değil aslında 10 kg hafif gelmesi 12.5 kg ağır gelmesi bir garip geldi hadi 10 kg azcık veya vaya zorlanarak tamamlasam 12.5 kg ağır diyecemde 10 kg hafif yani :S

Erkekler Ne Diyor 1

• Olculerini merak ettim simdi:)

0|1
    0|0
    • Kol 32, Göğüs 88
      56 kiloyum

• 1.5 ay geçince program değiştiriyoruz. Misal 1.5 ay halter, 1.5 ay dumbbel, 1.5 ay makine gibi dönüşümlü yapıyoruz.

• Ben ayda degisirim gerci pek uymuyorum programa programda 4hareket yetmiyor

Yükleniyor...