Selam kokoş kızlar yardımlarınızı bekliyorum!

arkadaşlar benm kaşımın üst kısımları daha ince tüylerden oluşuyo onları daha kalın belirgin hale getirmek istiyorum sizce bu mümkün mü?ama kalem kullan demeyn lütfen yapay görünüyo bence

0|0
11|6

En İyi Erkek Görüşü

• Fındık yağı...

Fındık içini (kavrulmuş olan değil) al ve fındığın üzerindeki zar gibi ince kabuğunu soy, sonra fındığı üç dört parçaya bölüp avucunun içine koy. Sonra o parçaları ezme çalışır gibi diğer elinin işaret parmağıyla bastırarak ufak dairesel hareketler yap. Sen öyle yaptıkça fındığın yağı parmağına geçmeye başlayacak. Onu da kaşlarına (ya da kaşlarının üstüne; nerene istiyorsan artık) sür ama sürdükten sonra yıkama ya da silme o fındık yağını (öyle çok yağlı falan olmaz zeytinyağı gibi). Bunu her gün tekrarla; bir süre sonra farkı göreceksin tatlım... ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 11

• benimde inceydi kaş tüylerim arası açıktı doldurunca tuhaf oluyodu .jiletle incelttim 1- 2 ay ince kaşlı olmaya katlanırsan işe yarıyo.birde sarmısak sür hem enfeksiyonu önler hemde tüyleri besler

0|0
    0|0
  • kokoş değilim cevap veremeyeceğim

0|0
    0|0
  • her kuaföre gittigimde sarımsak sür diyo ama ben kokusundan rahatsız olurum diye hiç sürmedim eger sen rahatsız olmıcaksan dene işe yaradığını biliyorum gördüm ama hiç denemedim

0|0
    0|0
  • Rengini koyulaştırtabilirsin...

0|0
    0|0
  • vazalin yada sarımsak sür :) bekle yıka hergün uygularsan bi süre sonra düzelir :)

0|0
    0|0
  • bişiy duydum ama deneme ihtiyacım olmadı sarımsak sür diolar beslermiş bide badem yağı

0|0
    0|0
  • sarımsak sür çıkartıyo saçma denedim saç çıktı

0|0
    0|0
  • Sarımsak yağı yada yılan yağı

0|0
    0|0
  • Jilet sür. Kara kafa hamido gbi gez.

0|0
    0|0
    • yalnız jilet sürersem geri çıkmama ihtimali de yok mu:D kaş yapayım derken göz çıkarmayayım da

• sarımsak sür

0|0
    0|0
  • badem yağı sürebilirsin kaşlarına daha gür , daha kalın olurlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...