Sevgilimin beni sevmedigini anlamamakta ısrar edıyorum!

Heralde tescilli gerizekalıyımdır.bugün beni ağlar bir halde yolda bırakıp kardeşini eve götürmeye gitti.2 kere daha yolda gece karanlığında bırakıp gitmişti.bugün beni bütün gün ağlattı çünkü bütüngün tartıştık onu doktora götürmem için.istemedi inat etti gitmedi.yanımda olması halinde hiçbir şey yapmadı çok şey yapabilirdi.şimdi facebookta 2 dk konuştuktan sonra yazıklar olsun deyip çıktı.beni sevmediğini artık anladım seni rahatsız etmeyecem sen isteyene kadar dedim ve cevap vermedi.

sevmiyordur heralde diye düşünüyorum bunca şeyin ardından

Güncellemeler:

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• bunun sevgıyle alakası yok kı bu senın tavrınla alakası var cunku onda kaybetme korkusu hıc yok..sana ne yapsa ..kırsada agzına gelenı soylesede bılıyorkı sen hep orada olucaksın .. ozaman neden kendını kassınkı bosu bosuna... bence bıraz agır yap ona karsı ..ıyı sen bılırsın de benı ılgılendırmez senın kararın de..offf senı sevıyorum ama artık sıkıldım de.. cocuk gıbısın falan de.. basım agrıyo de :D bısıler de.. yanı kendını onun ıcın herzaman elının altında olmadıgını ona ıyıce anlat.. o bunu farkında olsun ...yoksa bu durumların sıddetı artar ve hep uzulen sen olursun .. :(

0|0
    0|0
    • bunların hepsini o söylüyor zaten.birde ben söylersem iliskimi kalır?

• ohh ne guzel dunya valla... bız manıtamızın pesınde konusalım ..elın oglunun kendı manıtası uzerınde bıraktıgı etkıye bak yaa :D bosuna yasamısım bu ıslerı : D :D

• bosver adamlıgın sende kalsın

Erkekler Ne Diyor 10

• Yahu o ne yapmış öyle... bir kıza böyle mi davranılır yazık... üstüste mi yoksa? :(

0|0
    0|0
  • Eleman ayrılmak için daha ne yapabilir ki?

0|0
    0|0
    • ayrılalım desın

• normal zamanlarda hayır ama kavgalarımızda daglar kadar fark var.eskiden kavgalarda alttan alırdı artık mesaj atmıyor konusmuyor.

• Kimsenin ayrılması hoş bir durum değil tabi ama teonun dediği gibi "aşk kırıntısı ile doymaktansa tek başıma aç kalırım bu hayatta"... valla ben sevgilimin yanında huzur bulamıyorsam yanında olmam çok seviyor olsam da...

• Tavrından onu fazlasıyla bunalttığını ve sıktığını düşünüyorum... Muhtemelen basit bişeyi çok büyüterek onu doktora götürmeye zorlamışsın, unutma erkeklerle kızların olayalara bakış acıları ve hassasiyetleri çok farklı. Biraz daha sakin ol bence

0|0
    0|0
  • Iste ask boyle bırseydır. Caresız bırakır, gozunu karartır, gerceklerı goremez, ne yapacagını bılemezsın. O anda "zaman" yetısır ve herseye care olur.

0|0
    0|0
  • Seviyor da olabilir.

Herkesin sevgisini ifade etme sekli farklıdır...

Pardon.. Soru neydi? Okudum anlamadım ben:(

0|0
    0|0
    • sadece düsüncemı paylastım cunku aglamaktan ve düsünmekten helak oldum artık

• Ask, mantığını dinlemiyorsa ne yapacaksın...

Üzülmeye devam ediyorsun, edeceksin de.

Birgunn beyfendileri anlayacak ne kadar sevdiğini de... O zaman sen yanında olacak misin...

Gözünü açması lazım onun :((

• seviosa yerı geldiğinde aglatırda ama gece seni bırakıp gitmesi bu açıklamaz bi hata. Çok ilgisizse zaten sevmiyodur.

0|0
    0|0
  • silkelen bi kendine gel kardeş..çok değer veririz ama olmaz çoğunlukla..gözyaşlarına yazık

0|0
    0|0
  • Beni bile daha çok seviyordur.

0|0
    0|0
  • Soru göremedim ben.

Kimse kimseye nedensiz yere kötü davranmaz. Vardır bir nedeni. Bunu sen biliyorsun.

0|0
    0|0
  • bir ilişki kötüye gidiyorsa onu onarmak için ugrasma ben şahsen ugrasmam su akar yolunu bulur :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bence sevmiyor sevse seni gece yolda bırakmaz ağlatmaz kıyamaz sevse anladığın iyi olmuş tatlım

0|0
    0|0
  • yolda karanlıkta bırakmış bence de sevmiyo sevgilin değil kim olursa olsn yapmaz böle bişey

0|0
    0|0
  • Sevmiyor demeyelim, değer vermiyor diyelim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...