Arkadaşlar yardım edin konu squat ve bana olan zararı?

Üç ay önce squata başladım. Tek amacım bacaklarımın sıkılaşmasıydı. Bu sürede yüzümden kilo vermemek için yememe içmeme dikkat ettim hep bolca yedim ama sporumu da yaptım. şu an bacaklarım davul gibi kaslı ve geniş ama yüzüm zapzayıf neden böyle oldu? Yüzümü nasıl geri alırım üç sy önce en azından tatlı bir suratım ve sarkık bacaklarım vardı neden böyle oldu?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• dengesiz beslenmissin ve galiba sadece squat yapmissin, bacak vucutta ki en buyuk kas grubudur testosteron hormonu salgilar eger baska kas gruplarini calistirmazsan bu duruma gelirsin 2 aya duzelirsin sadece dengeli beslen ve diger yerlerini de calistir..

0|0
    0|0
    • Zayıflamak istemiyorum ama sporbyapınca zayıflıyorum yüzüm kollarım omuzlarım incecik oluyor iskelet givi bunu istemiyorum nasıl yapabilirim

• bunun icin bisey yapamazsin bu tamamen genetikir tabii gormeden bisey diyemem ama anlattigina gore oyle gozukuyor ki zaten kadin vucudunun %30u kastir bu yuzden dert etme spor hocana soyle programini elden gecirsin uykuna da dikkat et

• Bilmediğin işe kalkışmayaca. N

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun arastirmk. lazjm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Yedigin yemeklerden aldigin yaglar kas gelisimin icin kullanildi. Spor yaptigin icin diger taraflarin zayifladi ve bedenin bu yaglari ihtiyac olan bölgeye verdi

0|0
    0|0
    • Peki yüzümün toplanması içn ne yapabilirim

• Ben bacaklarımın nirqz. zayıflaması ve sertleşmesini istiyorum ama yüzüm de. çökmesin. Bunun için ne yapabilirim? Yüzüm bir. haftada zayıfladı ya

• Belki baska bir sebebi vardir

Yükleniyor...