AUTO SHOW 2012 İstanbul - Yarın için fazla VIP davetiye var . İsteyen varsa yarın kapıda verebilirim. Var mı?

Arkadaşlar Auto Show 2012 İstanbul için bende fazladan 3 adet yarınki VIP günü için davetiye var .

TÜYAP - Beylikdüzü'nde yapılıyor.

Fuar normalde halka Cuma günü açılıyor , ancak bu davetiyelerle yarınki VIP gününe ve açılış seromonisine katılabiliyorsunuz.

Gerçekten gitmek isteyen olursa yarın fuarın girişinde kendilerine verebilirim.

Sadece gitmek isteyenler yazarsan memnun olurum

P. S . : Davetiyelerin her biri yalnızca tek kişiliktir.

Güncellemeler:
sabah 8:00 gibi tekrar bakacağım soruya, isteyen olmuşsa irtibata geçeriz bir şekilde ya adına kapıya bırakırım ya da kapıda teslim ederim.

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• 45dk geçmiş pek mesaj yok. Kimse ilgilenmiyor sanırım :) İşim olmasa gelebilirdim. Bu arada hayırlı olsun moderatörlük.

0|1
    0|0
    • thanks gizlikullanıcım. ben olsam bende olmasa davetiye böyle bir soruya birini dakika atlardım. biraz otomobile merakla, sevgiyle alakalı sanırım

ama hafta içi olmasının da etkisi var.

moderatörlük için de sağol, biraz tesadüf gibi oldu, aldık bakalım hayırlısı :)

• İyi iyi sitede sıkıntı olursa artık bizimde dayımız var. Geliriz yanına :)

• :) her zaman

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Ben gitmek istiyorum. VIP davetiye alabilirsem çok duacınız olurum.

0|1
    0|0
    • VIP sadece dün geçerliydi. şu an elimde bir tane kalan var ama bir işinize yaramaz. hatıra olsun diye vereyim isterseniz. öğrenciyseniz ücretsiz zaten mesela

• Benim arkadaş kafaya takmıştı gidicem diye konunun linkini atım görürse artık yazar :)

1|0
    0|0
  • Merhaba aslında benim çok işime yarayabilir.nasıl alabiliriz biletleri sizden?

0|0
    0|0
    • sabah 8 de çıkmadan yine baktım buraya var mı diye, hiç isteyen yoktu. kapıda verecektim. iki tanesini sabah boğaz köprüsünün girişinde trafikçilere verdim :)

Yükleniyor...