Spor yapan var mı aramizda kim ne yapiyor kac saat yapiyor , haftada kac gün yapiyor?

Spor yapan var mı aramizda kim ne yapiyor kac saat yapiyor , haftada kac gün yapiyor? 💪🚴⚽️🎿🏊🎾🏀

0|0
9|43

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 42

• Haftada düzenli olarak dört beş gün

0|0
    0|0
  • ben her gün klavye üzerinde parmaklarımı çalıştırıyorum.)))

0|0
    1|0
  • Düzensiz antremanlarım var düzene bindirsem ruhen, bedenen, moral olarak harika olacak ama hayatım tamamen düzensiz , umursamaz, sorumsuz olduğu için bir çok şey diplerde ama yine de bu halimizle bile tıngırdıyrouz :D

0|1
    0|0
  • Spor dedin mi akla hemen benim adım gelir.

0|0
    0|0
  • Her gece yatış sporu yaparım

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Yapmayı çok istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum. Ertelemektende nefret ediyorum

0|0
    0|0
  • Tenis. Hafta da bir 2 saat.

0|0
    0|0
  • Her gün düzenli olarak amuda kalkıyorum ve düzenli olarak kafa üstü düşüyorum, yazları kumdan kale yapıyorum, bazen deniz kızlarını kovalıyorum ve çırılçıplak sokaklarda koşuyorum. çok sağlıklıyım ben, herkese tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Evet yapıyorum

0|0
    0|0
  • Sağlık şartlarım el verdiği sürece yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Haftada 4-5 gün yapıyorum spor önemli

0|0
    0|0
  • 17 sene prof olarak yaptim hayatimin en guzel gunleri suanda biraktim icin... rezillik isin icine para girmeyen sporlari s2c

0|0
    0|0
  • evet 1 ay sonra tekrardan spor salonundayım uzun süredir bırakmıştım ağırlıklar bizi bekler

0|0
    0|0
  • 4-yada 5 gün yapıyorum bölgesel calısıyorum ona göre deişiyor ama minumum 1, saat ile 2,5 saat arası sürüyor

0|0
    0|0
  • Spor hayatımın vazgeçilmez bir parçası...
    hafta içi düzenli yürüyüşlerim var. Hafta sonları doğayla iç içe oluyorum. Dağlar, nehirler, vadiler.

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • haftada 6 gün 3 gün kick boks antremanı 3 gun fitness antramanlar 1,5 saat fitnness 45dak-1 saat

0|0
    0|0
  • Günde 2 saat koşu sadeceo

0|0
    0|0
  • haftada 3-4 gün gidiyorum 1 30 saat kadar bide hergün 10 km bisiklet sürerim hızlı bir şekilde bacak kası önemli :D

0|0
    0|0
  • en az 4 en fazla 6 gün salona gidiyorum.1 saat 20 dakikayi gecmemeye çalışıyorum çünkü kas yakimina başlıyor vucut

0|0
    0|0
  • 2009 dan beri aynı rutin.. pzt-salı-prş-cuma 40 'ar dk , cts 1 sa. cardio

0|0
    0|0
  • Kışın snowboard yazın wakeboard yaparım, her hafta sonları :)

0|0
    0|0
  • 2012 yılında İstanbul gencler boks sampiyonasinda 3. Olduktan beridir sporla ilgilenmiyorum maalesef.

0|0
    0|0
  • Haftada 5 gun saatler ise degisebiliyor salon kalabalik olabiliyor ve yaptigim hareketler. Cok olabiliyor.

0|0
    0|0
  • Önümüzdeki sezon başlayacağım İnşaallah.

0|0
    0|0
  • hiç yapmıyorum.

0|0
    0|0
  • haftada iki gün havuza giderim

0|0
    0|0
  • İki gün birer saat. Hafif tempoda koşu, kültür fizik hareketleri, açma germe ve ağırlık antrenmanı.

0|0
    0|0
    • Ayrıca doktor kontrollüne girmen gerek 6 ayda bir. Masaj salonuna gitmen gerek. Diyetisyen...

• Haftanin 6 gunu spor fitness

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 9

• Twist ve mekik

0|0
    0|0
  • Haftada 90 dk yüzme 6 saat fitness...

0|0
    0|0
  • Hergün yürüyorum yeterli bence :)

0|0
    0|0
  • Body fitness antrenörüyüm. Günüm salonda geçiyor. Her gün en az 1 saat mutlaka sporumu yaparım.

0|1
    0|0
  • Tenis oynuyordum ama bu sıralar pek vaktim olmuyo

0|0
    0|0
  • hergun 1-1,5 saat fitness

0|0
    0|0
  • 4 gun yapiyorum 1 saat kosu 1 gun de aerobik yapiyorum :D

0|0
    0|0
  • Horon tepiyorum. en iyi spor

0|0
    0|0
  • Spor yapmak isterim fakat vaktim olmuyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...