Spor yaparak kilo almak?

arkadaşlar kilo almak istiyorum ama göbek falan olacak sekilde değil bunun icin spor yapım diyorum bacaklarımda kas falan da erkek gibi olmaz dmi ne yapmam lazım ki?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Günde 6 öğün tüket az ama sık ye yani bu şekilde vücudunu tok tutarsın kilo almadan kasları beslersin kilo alımı için kalori önemli günde en az 3000 3500 kalori yağ kaynakların sağlıklı yağ olsun kuruymişler avokado gibi yüksek proteinli beslen antreman olarakta yüksek yoğunluklu antreman yap kısa sürede faydasını görürsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Doğru şekilde yaparsan olmaz. Sınırı koyarsın zaten. Protein ağırlıklı falan beslenmen lazım birde.

0|0
    0|0
  • Günlük alman gereken kalorinin 400 500 kalori üstünü al zamanla kilo alırsın ama sadece kalori diyorum bak şeker tuz yağ olduğunca uzak dur vücudunun yağ oranını korursun bu şekilde

0|0
    0|0
  • protein bazlı beslenmen gerekir ve malesefe baldır kısmında genişleme illaki olacak ama onu vucudunun genel çalışma düzenini ayarlıyarak daha az çalıştırıp pasip tutabilirsin. Kıslarda biraz olunca bende güzel duruyor.

0|0
    0|0
    • biraz bacaklarım kilo alsın istiyorum cok fazla olmadan :)

• bacakların yağ olarak kilo aldırısan olmaz tabikide :) o zmn spor ile hacim egnişletecen ve buda kaslı bir görünüm kazandıracak ama sıkı ve forumda olacak. Kesinlikle yemene içmene çok dikkat etmen lazım spor ile.

• Bölgesel spor yapabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...