Trabzonspor taraftarının yaptiklari icin ne dusunuyorsunuz?

Biz tranbzonspor taraftari icin ; "2010-2011 sezonu sampiyonu arenaya hoşgeldin " diye pankart asalım siz avni akerde"i. ne Galatasaray" diye tezahurat tutun futbolcularımıza sövün..
Trabzonspor taraftarının yaptiklari icin ne dusunuyorsunuz ?
Biz trabzonspor futbolcularini buraya getir selcuk inan diye tezahurat tutalim alkislatalim.. siz ana avrat kufur edin...

Demek ki neymiş? herkese ederi kadar davranacakmışız.

Güncellemeler:
Aklima geldin trabzon sabah sabah an. zksn GALATASARAY
yavuz sultan selim yerine 2. selim ya vallaha hamsiler bunlar ya 😀😀 http://i.hizliresim.com/ogn1pX.png

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Tipik karaktersiz karadeniz insanı. Herkez üzerine alınmasın lütfen!

1|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaziklar olsun denebilir sadece

0|0
    0|0
  • siz gidin 3 temmuzdan beri savunun trabzonu email organizasyonuna katılın fenerbahçeyi cephe alın sonra size küfür etsinler :) trabzonluların yaptıkları nankörlük bana göre

0|0
    0|0
    • Nankörluk ki ne nankörlük bu hamsi bynlilerden bir bk olmaz

• Sabah sabah yine tomarla sövdm Allah affetsin. Onlarıda kahretsin!

0|0
    1|0
    • İnsaallah amin.. iyiliğin karsligi kotulukmus biz bunu anladik

• Sinirlenecegini bile bile bu soruyu soruyorsun bizlere.

• haklisin :(

Erkekler Ne Diyor 6

• Türkiye'de futbol adına hiç bir şey düşünmüyorum

0|1
    0|0
    • Türkiyede iyiliğin karsiligi kötülük..

• Haberleri izlerken çakmak atma olayı filan da görmüştüm. Hayırlısı neyse o olsun.

• kesinlikle çakmakta attilar daha neler var çok ayanlis yaptilar cooooookk karsiligi bu olmamaliydi simdi hersey yeniden basliyor selametle dostum

• Yavuz Sultan selim posteri yerine II. Selimin posterini koymuslar hahahahahh

0|0
    0|0
  • Çok keyif aldım zevkle izliyorum olayları

0|0
    0|0
    • Sene sonuda galatasarayin sampiyonlugunu zevkle izlersin artik

• Şampiyonluk umrunda değil sizi böyle kedi köpek gibi görmek 10 şampiyonluğa bedel

• Biz Trabzonspor taraftarının ne olduğunu ezelden biliyorduk. Siz çok yalakalık yaptınız ama geçte olsa kim olduklarını öğrendiniz

0|0
    1|0
    • Dostum babam fenerlidir hep anlatırdı ne b'k olduklarını dikkate almazdım geçte olsa anladık kpleri.. Fenerden nret etsemde yinede ezelden beridir birlikteliğimiz var bu trabzon gibi takımlar tam pşt.

• Aynen öyle

• Fenerbahçeli olarak harbi bunlar... neyse

1|1
    1|0
    • Babam fenerli hep babam derdi bunlarin degeri 5 para etmez diye hep derdi inanmazdim demek dogruymus neyse arenada hesabini keseriz. bundan sonra neymis gorurler karaktersizler

• Fenerlileri futbolcusundan taraftarına kadar sevmezdim ama bunlar daha betermiş be. Eyvallah @kadikoy-de

• K. lerin kardeşliği önlerine kemik atılıncaya kadarmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...