Kadınlar, erkek olsaydınız ne yapardınız? Erkekler, siz de kadın olsanız ne yapardınız?

Bu sorumuz da kadınlar ve erkeklerle ilgili.

Efendim, kadınlar, siz erkek olsaydınız ne yapardınız, erkekler siz de kadın olsanız ne yapardınız, ne yapmazdınız?

Ben kadın olsaydım, topuklu giymez makyaj yapmazdım. Hanım ağa olurdum :D

0|0
54|61

En İyi Kız Görüşü

• Kadını döven erkeği evine kadar takip eder ,iyi bir dayak atar hastanelik ederdim,kadınlara çirkin güzel farketmeden yer verirdim,ama evlenmezdim çünkü çapkın olurdum.

6|5
    0|2

Kızlar Ne Diyor 53

• Ben hiç bir zaman erkek olmak istemedim çünki benim için hiç bir sey değişmezdi.Bunu babama borçluyum.Abima veridiği her imkanı banada sundu.Kadın erkek ayrımı yapmadan aynı imkanlarda tahsil aldık aynı şartlarda yetiştik.Ben erkeklerin yaptığı herşeyi yapabiliyorum :).Babacığım seni seviyorum.Adam gibi adam kadını hiç bir zaman durdurmaz ve onun önüne engeller koymaz.Babam adam gibi adam ve erkek olsaydim onun gibi olmak isterdim.

Hakkımızda hayırlısı :)

2|1
    0|0
  • erkek olsaydım,

*kadınların gözlerinin içine bakmadan konuşur, binada yürürken komşum kapısını açtığında başımı öteki tarafa çevirir eve bakmaktan sakınırdım.

*evleneceğim zamana kadar, eğitimimle, kendimi geliştirmekle meşgul olup, zihnimi kızlarla, cinsellikle meşgul etmezdim.

*hoşlandığım kişiyle evlenebilme ihtimalim varsa konuşur tanışır, münasipse en kısa zamanda evlenirdim. görüştüğüm kızla tokalaşmak dahil hiç bir yakınlık kurmazdım.

* daracık pantolon giyip bacaklarımı açarak oturmazdım.

*kötü alışkanlıklarım olmazdı.

* namaz vakti camiye koşan gençlerden olurdum. -bayılıyorum kendilerine :)-

*hitabet yeteneği güçlü, sözü dinlenen sosyal ama alçakgönüllü biri olmak isterdim.

ben olamadım madem, oğlum böyle olsun olmaz mı :D

2|2
    1|1
  • yaşadığım hayatı yaşamaya devam ederdim. tek bir farkla: cinsiyetim değişmiş ve kız arkadaşım olmuş olurdu :)

2|2
    0|0
  • erkek olsaydım agır baslı olurdum , gevsek gevsek sımdıkı p*cler gıbı olmazdım , her zaman sözü dinlenılen bı agır abi olmayı tercıh ederdım , saçıma jole sürmezdım kesınlıkle , apaçi stili takılmazdım asla :D , gıyımıyle kuşamıyla efendı olurdum ıste :)

2|3
    0|0
  • Erkek olaydım hegün ciks giyinir cool tavırlarımla işime gücüme bakardım hep yek takılırdım , muhakak spor yapardım , fit , çekici , seksi , abdominalli , etkileyici bakışım pörfekt bir gülüşümle can yakan bir geniş omuzlu olurdum...

1|0
    0|0
  • erkek olsam kas yapardım sonraaa çok romantik olurdum :D

en çok gömlek giyerdim parfümsüz evde bile dolaşmazdım erkek parfümleri çok güzel ya :))

kızların peşinde koşmazdım onlar peşimden koşsun isterdim :D

ve son olarak asla kaşlarımı almazdım :D

3|0
    0|0
  • Erkek olmuşum ha ; Her ay regl'siz ve şipşak giyinip çıkıverıcem yataktan kalktıgım gıbı dolaşsam bıle olurdu yanı erkek olmuşum sonucta daha nolsun=D

4|2
    0|1
  • Ben erkek olsam asla bir kızı ağlatmaz, yarı yolda da bırakmazdım. Tıpkı kız halimle bir erkeğe davrandığım gibi...

1|1
    0|0
    • Vicdan duygusuyla benimle olacak kadın, bıraksın gitsin daha iyi...

• Vicdan mı? Vicdandan bahsetmiyorum. Sevmediğim biriyle sevgili de olmam zaten. Eğer biri sevgilim olmuşsa da onu yarı yolda bırakmam. Basit bir denklem...

• erkek olsaydım adam olurdum

2|2
    0|0
  • Erkek olsaydım kesin asılmadık kız bırakmazdım sonra aşık olunca bütün böyle şeylerden elimi ayağımı çeker aşk adamı olurdum kadınımı mutlu ederdimm onu sevgiye boğardım ama o kadın karşıma çıkana kadar yapacaklarımı tahmin bile edemezsinizzzz :))

2|1
    0|1
    • Demekki kız olman vatana millete daha hayırlı olmuş :)

• yalnız varya herkesin içinde neler varmış :))) allahdan şuan bu kişiler erkek olmuyor yoksa varya ülkede nufus patlaması yaşanacakmış o belli oldu... :)) kızlar bence dua edin en azından istina kişiler dışında bu profilde bir erkek ülkede az bulunuyor yoksa düşünsene ortalık kan revan, heryerde namus cinayetleri kan davaları ...işte ozamanda ülke çöker yunanıstanı mumla arardık.. :)) kurban oldugum allah neyi nasıl yaratacagını cok iyi biliyor.. kadının eline sihirli değnek veriirmi abi :))))

• hahahahahahahahahahahahahhahhahahahah :D

• ben erkek olsaydım çok güçlü ve karizmatik en önemlisi de kadınlara karşı dürüst olurdum...

1|0
    0|0
  • kız halimle sevdiğim çocuğa arkadaş gibi sarılırdım hep erkek halimle:( kız halimle sarılamıyorum bari erkekken arkadaşmış gibi sarılıp tadını çıkartırım..Hepte sarılmam tabi yanlış anlar:D ama hep onunla takılırım kankimmiş gibi.

2|1
    0|0
  • Erkek olsaydım kızları peşimden koştururdum herhalde.Ama ben kadın olmaktan çok memnunum.Bir daha dünyaya gelsem yine kadın olarak gelmeği tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Karıya kıza laf atar erkekleri döver sabahlara kadar içer don kilot gezer kapı kapı dolaşıp dilenirdim :D

1|0
    0|1
  • erkek olsam adam gibi adam olurdum.Çevremde ki piçlere adamlığı öğretirdim.

1|3
    0|0
  • Valla ben halimden memnunum :) Erkeklerin yaptığı herşeyi kız halimizlede yapabiliyoruz çok şükür,yeter ki aklı başında olsun bi kızın...

1|1
    0|0
  • erkek olsaydım ilk önce insan olmaya çalışırdım. bir de her kızı yapmayacak kadar da secici olurdum. çöp kutusu gibi bir erkek olmak istemezdim

0|1
    0|0
  • sevgilimi kaçırırdım

1|2
    0|0
  • Doya doya ayakta işerdim sadsadsadas

2|3
    2|1
  • Ben erkek olamam ya. Olsam gay gibi bisey olurdum herhalde:-)

2|0
    0|2
  • Hertürlü işe bulaşırdım . Ordan burdan toplarlardı beni

Muhabbetimin olmadıgı kız bırakmazdım , oynatır oynatır bırakırdım :D

En son sevilcek kadınlada evlenir delikanlı bi türk erkeği olurdum heralde :D

1|1
    0|0
  • Kas yapardım, takım elbiseleri eksik etmezdim, kadınlara değer verirdim, daima centilmen ve saygılı biri olurdum. Ah bir de erkek parfümleri yok mu:)

2|0
    0|0
  • Bu konuyla ilgili bi film vardı '' ateşli piliç'' izlemeyenlere tavsiye ederim güzeldi. Erkek olsaydım, bayanken yapamadıgım şeyleri denerdim hemen :))) nasıl bir duygu merak ediyorum.

1|0
    0|0
  • Valla bol bol gezerdim bir calışma haytım olurdu kendıme ev alırdım neler yapmazdım ki ama halıme sukredıyorum

1|1
    0|0
  • Ben erkek olsam capkın olurdum :D İçimdeki canavar cıkardı ortaya

2|0
    0|1
  • Erkek olsaydım gece 12den önce eve girmezdim :D

1|3
    1|2
  • Erkek olsaydim diskoya eylenmeye giderdim, gezip tozardim arkadaslarla, istedigim saatte eve gelirdim kesinlikle capkin biri olmazdim, kiyafetime ozen gosterir kendime bakardim, karizmanin babasi olurdum :D

1|0
    0|1
  • erkek olsaydım . önce adam olmayı örenrdm

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal gay olurdum gene çok sevimli olurdum lanet olsun !

2|1
    0|1
  • oo neler yapmazdimki :)

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    23

Erkekler Ne Diyor 61

• kız olsaydım erkeklerin çok canını yakardım şuan kızlar benim ben kızların kalbini kırdığım gibi aynı zamanda iş bulmak daha kolay olur 28 gün boş boş gezmez 3 günde iş bulurdum. Kız olsaydım bazı açılardan avantajı olurdu ama birçok açıdan dez avantajı olurdu. Bazı konulardaki şuanki özgürlüğüm olmazdı mesela... acaba nasıl acaba nasıl olacak diye düşünür. Çok güzel olsun istediğim için mükemmeli ararken karar veremez evde kalır kız kurusu olur çıkar ben istesem evlenirdim kariyer yaptım yalanıyla avunur insanları da avutmaya çalışırdı. iyiki kız değilim.Kız olsaydım sarı saçlı yeşil gözlü çok güzel bir kız olurdum ama erkek olduğum için çok mutluyum

0|0
    1|0
  • Bu gün bu sorudan 1 kerede karşılaştım ve tekrar aynı cevabı veriyorum

ilk önce okulumu bitirir kendi ayaklarım üstünde durur hayatımı tek başıma idame etmesini öğrenir.. ve ALLAH,ın bana nasip ettiği insanı bekler kendimi ona temiz ve el değmemiş olarak sunardım...

3|1
    1|1
  • o hormonlara sahip olmadan yorum yapamam, ama illa bi cevap diyorsan or*spu olurdum oldu mu, herkes memnun...asdasdasd

0|0
    1|0
  • Kadın olsaydım;

-Kaşlarımı düzenli olarak alırdım.

-Bacak tüylerimi düzenli olarak alırdım.

-Saçımı kesinlikle siyaha boyatıp, düzleştirirdim. :D

-Asla erkek parfümü sıkmazdım. Çünkü hiç beğenmiyorum bizim için yapılan parfümleri.

-Dedikodu yapmazdım. :D

-Trip yapmazdım. :D

0|0
    0|0
  • Hayatımda hiç doktora gitmedim her ay hasta olmak bana göre değil :))

3|3
    1|1
  • rahibe terasa olurdum

0|1
    1|0
  • Kadın olsam after-before fotoğraf çeker "Kadın oldum SS'li" diye konu açardım. Sonra televizyona çıkardım. Yeni vücuduma nasıl bakacağımı öğrenirdim. Kasları yağları iyice eritir 90-60-60 kız olurdum erkekler peşimden koşardı kimseye yar olmazdım. Gider kızlarla birlikte olurdum. Zaten 190 boyunda bir kız olarak Türkiye'ye fazla gelirdim. 190 kız vay anasını. 4. ayakta oynanacak cinsten olurdum. :D

0|0
    0|0
  • Ben kadın olsaydım tam bir kaşar olurdum.. ayak bastıgım sehirde 1 tane bile abaza kalmazdı..inşaatların onunden ayrılmazdım

1|1
    2|0
  • Kızların çoğu her gün biriyle olurdum demiş :)) Herhalde bekaret bu kadar önemli olmasaydı ülkemizde kızlarımızı tutabilene aşk olsun! Demekki Kızlar Erkek olsa idi; Nüfus patlaması yaşar ve Evlenen her Çifte En az 3 çocuk diyen başbakanın düşünce sistemini de değiştirerek en az 3 kondom üst üste takın mantığını ortaya koyarlardı :))

0|0
    2|0
  • annelık duygusunu tatmak ısterdım...kadınlarn duydugu hazzı duymak ısterdım...dısarı cıktıgımda yanımda esım olacak ve benı sahıplenecek yok ole tek basına dısarı gonderen erkek ıstemem ben :)

1|0
    1|0
  • çok güzel giyinirdim, süslenip-püslenip, günlere gderdim, kızları çekiştirirdim, kendi ellerimle pasta börek yapıp bi de yanına sarma sarıp komşumuza götürür beğenip beğenmediklerini anlamak için gözümü kulağımı açıp heycanla beklerdim... yazdıklarımı iki üç kere okudumda kadın olsam hayatımın büyük kısmını GÜN yaparak geçircekmişim :D

0|0
    0|0
  • Bir haftalığına yada 1 aylığına kadın olsam heryerimi milim milim fotusunu çekerdim. Ben ne olmuşum derim günlerce kendimi incelerdim ..

Sonra tüm vücudumu detaylı bir video inceleme yapardım.Erkeğe dönünce lazım olur

0|0
    0|0
  • bir bayan olsaydım eşitlik diye bas bas bağırıp kıçını yırtan tiplerden olmazdım heralde. hayal kırıklıklarımdan dolayı başkalarını suçlamaz hatayı öncelikle kendinde arayan ve yazılarında bu gerçeği dile getiren marjinal bir bayan yazar olmak isterdim.

1|0
    1|0
  • sebil gibi dağıtırdım kendimi.gençler faydalansın :/

0|0
    0|0
  • O değilde bir çok erkek kucaktan kucağa gezme meraklısı nedendir acep:/

0|0
    0|0
  • bakıyorumda kızların çoğu meraklı yani kız olduğundan pişman gibiler erkeklerde hallerinden memnun gibiler :)

0|1
    0|0
  • bol bol kendimi ellerdim

Bir de buradaki kadınlar gibi olurdum link

0|0
    1|1
  • kendimi intehar ederdim :) türkiyede kadın çok tehlikeli ölüm-dayak-baskı...

1|0
    1|0
  • Ayakta işemezdim... Her tarafa sıçrar yaaa :(((

1|0
    1|0
  • Gösterirdim ama elletmezdim

0|0
    0|0
  • ben kadin olsaydim yani kendi dusuncem tr ye de bu ulkede kadin olmak istemezdim cunku burda kadina gereken deger malesef verilmiyor ve aillerin bir cogu kiz evladi uzerinde bir baski uyguuyorlar ne biliyim bunlar yuzunden

0|0
    0|0
  • Bilmem..Hiç düşünmedim...Sanırım Erkek olmak doğama işlemiş..kih..kih..kih..

1|0
    0|0
  • Çok fettan o* olurdum ;)

0|0
    0|0
  • Kadın olsam ne yapacağımı çok iyi biliyorum çünkü artık kadınları çok iyi tanıyorum artılarıyla eksileriyle .Ama hiçbir zaman kadın olmak istemem çünkü kadınları seviyorum.

0|0
    0|0
  • gün, sohbet , kısır günü ne varsa süslenip oraları gezerdim. sonra ordan biri görür beğenir zaten zengin bir kocaya gider ohhh keyfime bakardım :D

0|0
    0|0
  • valla çok şık giyinir çok alımlı olurdum

0|0
    0|0
  • Kızların bazıları der erkek olsaydim her kizii ohooo ... Ama ne sacmadir merhaba deseniz yürü git be salak diye terslerler.Ben kadın olduğumu düşünmek istemiyorum.Rahatsızlık veriyor.

0|0
    0|0
  • Hic dusunmedim dusunmek bile istemiyorum, zira dusunmesi bile cok dusundurucu :)

0|0
    0|0
  • ben kadın olsaydım topuklu da giyerdim kısa etek de :D ne güzel hep bana teklif gelirdi istdiğimi seçerdim :D

0|0
    0|1
  • sevabına verirdim

0|1
    0|1
  • Erkekler Devam
    31
Yükleniyor...