Sporla omuz kemıklerı genısler mı?

Soru acık. Spor yaparak omuzları genısletebılır mıyız?

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

• kaburgalar acılıp kapanıyo ama omuzlar duymadım hiç. fakat olacagını düşünüyorum. onca erkek anadan dogma öyle geniş degil ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• kemikler genişlemez

1|0
    0|0
    • Bacaklardakı kasları germekle ya da omurları gerdırmekle boy uzayabildigi gibi omuz kaslarını gerersem omuzlarım da genişler sanmıştım :D düş kırıklığı :D teşekkürler yınede :)

• hayır

1|0
    0|0
  • Evet ama düzenli olarak çalışman gerekli kemik yapısı kasla birlikte şekil alır güzel bir görüntüye sahip olunabilir ;)

1|0
    0|1
  • Hayır kemikler aynı kalır

1|0
    0|0
  • kemik genişlemez. düzene binerek vücudun dik bir beden ve geniş omuzlar gösterir. omuzlar iyice açılır. öne doğru gelmez yani. tabi kaslarda gelişir ve sağlam omuzlar olur. ;)

0|0
    0|0
  • Kemikleri genişlemez kasları gelişir daha düzgün bir şekli olur

0|0
    0|0
  • Omuz genisligi koprucuk kemiginin yapisiyla alakalidir koprucuk kemigine bakarak kendi omuzunun dar mi genismi oldugunu anlayablrsn spor ile omuz genislemez ama omuz kaslarini gelistirerek genismis gibi goruneblrsn

0|0
    0|0
  • yüzmek genişletir omuzları.

0|0
    0|0
  • Yüzersen genişleye bilir..

0|0
    0|0
  • omuzlarını genişler ama sporu bırakırsan kasların gevşer omuzların eski haline geri döner

0|0
    0|0
    • Spor bir yasam şekli oldu artık :) geç bulduğum mutluluk kaynagım. Bırakmayı hiç dusunmuyorum. kaç ayda sonuc alabılırım sızce?

• omuz kemikleri değil omuz kasları genişler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kemikler oynamaz kas yaparak genişliyor o da dikakatli olcan

0|0
    0|0
    • Dikkatli olmamı gerektırecek şey tam olarak ne? :)

• kötü durabiliyor yani erkeksi

• ben çalışıyodum da kollarım dalınlaştı kaslaştı omuzlarım daha geniş duruyor ama trapez de çalışmış oldum fazla iyi olmadı eskisi gibi köprücüklerim çıkmıyor tabi bende oluşan sorun bu

• Genişlemez

0|0
    0|0
Yükleniyor...