KS'den birileriyle ilişki yaşar mısınız?

Merhaba arkadaşlar, sadece merak ettiğim bir soru. Siteden biriyle ilişki yaşar mısınız? Ya da nasıl biri olmalı ki ondan etkilenip konuşmaya başlarsınız?

0|0
15|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İnternetten aşk olmaz. O ne öyle? Mesela beraber sinemaya gidemeyeceksek ne anlamı var? Hayır, siteden biriyle aşk yaşamam.

0|0
    0|1
  • arkadas ılıskısınden ote bı ılıskı olmaz herhalde sanaldan ask mı olurmus yuzyuze baktıgın ınsana bıle guvenemıoken bu devırde

0|0
    1|0
  • Benim ilk aşkım internet aracılığıyla oldu ve hayatimda gordugum en saglam karakterde biri cikti tabi sans kimisi yamukta cikabiliyor artik onuda kisi gozlemleyip anlayacak

0|0
    1|0
  • karizmasına cazibesine bağlı...ben değişik karakderlerden hoşlanırım..o tarz birsi çıkarsa olur bence.

0|0
    0|0
  • Yok öyle bi dünya biraz sosyalleş sorma böyle sorular :D

0|1
    1|0
  • Sanal ilşki cıks.

0|0
    0|0
  • geçen bi tren yapmışız ucunu göremedik

0|1
    1|1
  • yapmayınız etmeyiniz. olmazç. cık.

0|0
    0|1
  • Bakınıyorum.

0|0
    0|1
  • Evet zaten biz bu siteyi ARKADAŞLIK sitesi olarak bildiğimizden geldik ya.

0|0
    1|0
  • Sitedekilerin tipleri.

0|0
    1|0
  • sevişiyoruz.

0|0
    1|1
  • Ne desem boş şimdi. Hayatın neler çıkaracağı hiç belli olmaz.

0|0
    0|0
  • En iyi cevap seçerse olabilir.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 13

• Gönül yönetimimiz altında olmadığından büyük konuşmamak lazım.

Kime nerede nasıl aşık olacağını belirlemek hoş fantezi.

0|0
    0|0
  • Bir evli olarak benim şansım yok, ahlaki de olmaz ama bazen şeytanın fikirleri hoşuma da gitmiyor değil. :PP

0|0
    1|0
  • ~ Bilemiyorum.. Kızın çok güzel olması lazım. Aynı şehirde olmamız lazım falan filan. Belki olabilir. Belki o da.. Zaten bu siteden de çok güzel kız çıkmaz. O yüzden yalan olur. Boşver; hoşuna giden soruları cevapla geç. Ben öyle yapıyorum.

0|0
    1|0
  • Olabilir neden olmasın. Ama buradan tanışmakla hiç görmeden olmaz. Bir de görmem lazım benim onu. Yalancı mı değil mi harbi kız mı değil mi gözlerimle görmem lazım. Buradan aşkım bir tanem. Oldu. Başka isteğiniz?

0|0
    1|0
  • Her ne kadar komşu komşunun külüne muhtaçsada siteden biriyle ilişki yaşanmaz ayıptır bizim sitenin kızıdır o:D

0|0
    1|0
  • Bu yıl en iyi fantezi grup dalında ben başta olmak üzere bir kaç arkadaş seçildi ancak onları deşifre etmemek için nick yazamıyorum;)

0|0
    1|0
  • bizim sitede harika kızlar var...özelliklede yan bloktakii sabah koşmaya gelen sarışın çıtırla her türlü ilişki yaşayabilirim=)) ama bu siteden olmaz=))

0|0
    1|0
  • Bi tane ne yaptığını bilen akıllı kadın yok. Yemin ediyorum yok.

1|0
    2|0
  • Bu sitedeki kızlar bizi suya götürür geri susuz getirir

0|0
    1|0
  • biz normal hayatta süperiz sanal ortamda tamamen yalan olduğumuz için olmaz ama yalan

0|0
    0|0
  • Yaşarım çok da iyi yaşarım çok da süper

0|0
    1|0
  • sitede ilişki nedir abi ya :D

0|0
    1|0
  • Sitede grup yapıyoruz kimsenin ruhu duymuyor.

1|0
    2|0
Yükleniyor...