Bu adam hayatının neresinde sizce?

Bir adam vardı çok sevdim.Biliyor ama hakkımda çelişkileri vardı hep.net değildi.kestirip atıyodu konuşmuyodu.Ama başlarda ilgisi fazlaydı sonra umursamadı.İlişkimiz de uzun sürmedi zaten.Beni sevmedi benim onu sevdiğim gibi.Güveni olmayan bir tip kadınlara.Şu an kısacık sürede 1 ay da kaç kıza teklif ettiğini duydum.Ya da birilerine başka kızları sorduğunu.O kız nasıl bu nasıl gibi.İşte artık evlenmek istiyorum falan diyomuş.Ama kimse buna yüz vermemiş hala yalnız ama benle de değil.Ama hep yakınımda.Bu adam sizce hayatının neresinde?

Güncellemeler:
sizce bu arayışı normal mi basit erkek hareketi mi?
neden kimse sallamıyor sorumu:(

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatının neresinde olduğunu Allah bilir, İlişkinin her türlüsü büyük bir kumardır. Kumarın sonucunda üç seçenek var. Ya kazanırsın, ya kaybedersin, ya da vasat bir ilişki olur. Bur da sana söyleyeceğim denemeye cesaret edecek kararı senin verecek olmandır.

0|0
    0|0
    • o bana gelmeden bişi yapamam ama gelse açık yürekli olsa cesaret ederdim çünkü sevdim onu ama aklında ben olsam niye arayışa geçsin ki...hiç umrunda olmamışım

• Bende olsam senle ciddi düşünmem çünkü takıldın kaldın benim hakkımda çekinceleri vardıya Halla hallah

• ciddi düşünmen için napmam gerekir öyleyse irtibat yok diyorum

Erkekler Ne Diyor 4

• Hala Ergen liseli .avi

0|0
    0|0
    • ciddi düşünüyo olamaz mı artık

• doğru

• yine ilk yazdığım yoruma çıktı kapı :)

• Kendi hayatının neresinde bilemem ama senin hayatının odak noktasında olduğu kesin.

0|0
    0|0
    • :(((bunları duyunca şok oldum böyle bilmiyodum ki onu

• Vazgeçmen gerektiğini söylemiştim. Eğer vazgeçmezsen o seni ezebildiği kadar ezecek ve gururunu incitecek.

• böyle davranacağını nerden anladın?

• demekki parasız parası olsa herkes onunla olmak için yarışırdı

0|0
    0|0
    • hem parasız hem de tipsiz desem.ama ben sevdim sevmedi beni anlamadı.

• işte normal o zaman hani demişsin ya kimse yüz vermedi aynı adam paralı olsun o kızlar bankalardaki gibi sıra numarası alır teklif için

• hayatının sonunda sanki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...