Bu sorudaki anlatım bozukluğunu bulun bakalım?

herkes zevişmek istiyo manitalarla

lakin sıfır manita arıyor evliliklerde?bu sorudadaki anlatım bozukluğunu bulun bakalım?

Güncellemeler:
hatalar bile bile ladeste:DDDDDD

anafikri alan yüce bir şahsiyet yok!

0|0
11|6

En İyi Kız Görüşü

• temiz isterler ama çoğunu kirletirler nerde bu temizlikçiler !

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• zevişmek. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
  • o cümle şöle ; Herkes sevişmek istiyor manitalarla lakin sıfır manita arıyor evliliklerde.

Lakinden sonra herkes gelmesi gerekiyor diye düşündüm yoksa 'o' sıfır manita istiyor evlilikte de olur 'herkes' sıfır manita istiyor da olabılır. özne eksıklıgı yani. bence

0|1
    0|0
  • Herkesi bastırarak (çalışarak) bastırılmamış bulmak ne mana...

0|1
    0|0
  • bu ne perhiz bu ne lahana turşusu-anlam bakımından bu gibi?

0|0
    0|0
  • Bence anlatım bozukluğu olan sensin nasıl ama kökten çözüm ;)

0|0
    0|1
  • Bir soru yok ortada...ama senle alakalı büyük bi sorun var :)

0|0
    0|0
  • Senin cinsin sende öyle misin bilemiyorum

0|0
    0|0
  • Öncelikle o bir soru değil :D

0|0
    0|0
  • türkçenin ağzına s... resmen bu kişi :D

0|0
    0|0
  • sev seni seveni

seven de bipsin seni

sen seveni sevmezsen

eline kuvvet haydi

...

iyice terbiyesiz oldum nan ben buralarda :(

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• "sıfır manita arıyor evliliklerde" cümlesinde sıfır manita arayan kim belli değil. Özne eksikliği olmalı.

0|1
    0|0
    • Pardon özne eksikliği değil, sıfır manita arıyor EVLENİRKEN olacak.

• oradaki sıfır da anlatım bozukluğuna neden oluyor.

• Ya aslında argo olarak değerlendirirsek onu saymadım. Yoksa bakire demek istemiş. Dediğiniz gibi orada da bir anlam belirsizliği var.

• Hiç bozukluk yok herkes diye başlamışsın söze ve devamıda ona göre gider evlenirken diyeceksin ama herkes diye başlamaman lazımdı

0|1
    0|0
  • İnsanların sevişmek istemesinden kaynaklanan ankesetiye bozukluğu

0|1
    0|0
  • Anlatım bozukluğu olayının çeşitleri var kardeşim dil bilgisi yönü var anlatım düzgünlüğü yönü var anlatımda sorun var dil bilgisinde sorun var mantıktada sorun var evliliklerde sıfır manita olmaz delik torbaya arpa koyulmaz evlenen kadın sıfır değildir..

0|0
    0|0
  • Herkes sevişmek istiyor manitalarla fakat sıfır manita arıyorlar evlilikte..Cümlenin doğrusu böyle olmalı..Hataları sıralayalım..1-Lakin bağlacı bu cümlede kullanılmaz..2-Cümlenin öznesi Herkes iken yüklem tekil olamaz arıyor değil arıyorlar olmalı..3-Evliliklerde cümlenin anlatımına uymaz evlilikte kelimesi anlatım bozukluğunu ortadan kaldırır.. Son olarak bu cümlede bu kadar hata yapılmaz bilerek bile yapamazsın bunu seni tebrik ediyorum gözlerinden öpüyorum..

0|0
    0|0
  • aranıyor evliliklerde mi olacak o

0|1
    0|0
Yükleniyor...