Nerdesiniz cinconlar 😊 ?

Bugün bildiginiz gibi Galatasaray Trabzonspor maçı vardı dun bazı arkadaşlar Galatasaray her türlü yener diyordu 😃 ne oldu sustunuz neredesiniz
bordooooooo mavııııııııı

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• He he afein sizlere da👄

0|1
    0|0
  • burada galatasaraylilar ne oldu?

0|0
    0|0
    • Ne olmuş utanclarindan yerin dibine mi girmişler büyük konuştular 😃

• Cincon işte gurur duyduğu uc şeye bak arada fark var bizim gururduydugumuz şeyler farkli dinimiz bahrahimiz babamiz la gurur duyariz karadenizli olmanin ayrıcalığı işte

• Trabzonluyum 😂😂😂😂

• Adıyaman

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• Üzerlerine gitme bu günlük

0|1
    0|0
  • Öncelikle Trabzon Galatasaraya yatar diyenler herhalde Galatasaray ın kendileri gibi şeref yoksunu ve şikeci olmadığını anlamışlardır bu 3 puanın telafisi olur ama şerefini kaybetmenin telafisi olmaz.
    Maça gelirsek Hamza Hocanın galibiyeti Trabzona ikram ettiği bir maçtı.

0|0
    0|2
    • Galatasaray saten hep ikram eder Dortmund maclarida ikramdi başak şehir, macida ikramdi, son fener macida ikramdi hocam ikram ede ede bitdiniz yaw 😃

• Beyın bedavasa neden galatasarayli arkadaşlarda hıc yok ona şaşıyor tüm spor alemi 😃

• Sende var ya yetmezmi?

• Galatasaraylıyım. Yenilmedik demedikte bakıyorum Galatasaray'ın yenilmesi sizi ne kadar mutlu etti. Para ödülü kazansanız bu kadar sevinmezsiniz. Maçı izleyen var mı bilmiyorum ama Galatasaray'ın oynadığı oyun malum. Birazda şansına aldı Trabzonspor... Neyse tebrik ederim Trabzonsporu..

0|0
    0|1
    • Galatasaray in yenilmesi değil Galatasaray taraftarının boş konuşup havali haline karşi bir boykot bu her maç öncesi rakipi küçük görupte sonra yenılen bir takımın taraftarı o yüzden artik kimse galatasarayi sevmiyor sürekli laf atdiginiz fenerbahxe taraftarı nin kili olamazsınız
      Bize her yer Trabzon kardaş

• allah rahmet eglesin dostum

0|1
    0|1
  • Sen ne diyon la hamsi kafalii

1|1
    1|1
  • Burdayızda kim arkadaş bu hertürlü yenicez diyen GS liler bizde bilelim :)?

0|0
    0|0
    • Dun bir kaç arkadaş vardı burada yok 2 0 aliriz biri 5 0 aliriz bile demişti ts kazandıya ölsem, gam yemem yuzumuzu kara cikarmadı

• Buradayız bu gün yenilir her gün yeneriz.
    Size bu hediyemiz olsun. Kesin Fenevli. Asddf

0|0
    0|0
    • Dun gs yine 4 yer demiştim de olmadi neguzel 4 lerle ilerliyorunuz 😃

• En büyük FENERBAHCE ,)

0|0
    2|1
    • Uşağım galatasaraylilari cavirdik sen nereden çıktın adamlar namusuyla kaybetdi şike yapmadan siz kaybederken bile şike yapiyorsunuz

Yükleniyor...