Bazı arkadaşlar (sadece bazilari) 2010-11 şampiyonu Trabzonspor derken bugün 2. diyolar puan kaybedince mi aklınıza geldi bunlar?

gbvhdjfhdncjkgfjjfjfjkrdcnjfkjnmlpkbcssfayjmcjirejcnmifvku

0|0
2|7

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• galatasaraylı arkadaşlar diyor ki keşke fener tsden bir kaç kupa daha çalsaymış iyi oldu onlara 3 temmuzdan beri destekledik keşke desteklemeseydik yenselerdi bunları demezlerdi ama

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yok bizim için hala malum sezonun şampiyonu Trabzondur odeğil BJK olsa odur ya da Sivas olsa odur Trabzon hakkı yendi yanındayız ama kardeş takım muhabbeti filan hikaye yok alt yapı üst yapı bunları demedim dememde kardeş filan gördük alt yapıyı 2 maç 0 puan :) Futbol cahillerinin söledikleri bu arada Trabzon haketti ve galip geldi olay bu.

0|1
    0|1
    • Bak biz sizin hakkınızı nasıl veriyoruz 2010-11 sezonu 8. si Galatasaray'dır :))

• Menfaat dünyası

0|0
    0|1
  • kardeşim bunlar zamanında TEMİZLİGÇİ DE oldular 3 kardeş :) ama kemik atılınca kardeşlik bozuluyor bunlarda

0|0
    0|0
  • Hiç demedim dememde. Galatasaraylıyım ama 2010-2011 yılının şampiyonu ts değil kupayı müzesinde bulunduran takımdır

0|0
    0|2
  • 3 puan kaybettik diye şikeyi inkar edecek kadar ALÇALMADIK çok şükür. Galatasaray ulan

0|1
    0|1
    • Alçalan çok gördüm onlar muhtemelen Kayserispor taraftarıydı..

• Dünya dönüyor içindekiler daha hizli dönüyor.

0|0
    0|1
Yükleniyor...