Trabzon taraftarının holiganlığı?

Öncelikle belirteyim 3 büyüklerden bir takım tutmuyorum. Ama ben Galatasaray ve Trabzonspor kardeş diye biliyordum Arenada Gs taraftarı sevgi gösterileri falan yapıyordu ama Ts bugün hiç bu kardeşliğe yakışır şeyler yapmadı. Çakmağın biri hakemin kafasına geldi :D siz ne düşünüyosunuz

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• bizim kardeşimiz ne Trabzon ne Başka takım alayının hıaa
    bütün takımlar bize Fener le aynı uzaklıkta
    bizim tek kardeşimiz yine kendimiz :))
    Alayına isyan inadına Galatasaray

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Trabzonsporu severdim de bugün olanlardan sonra bende soğudum Galatasaylıyım yensinler bu futbol olur böyle şeyler ama son dakikalarda bir kalecinin üzerine o kadar kişi gidilmez ve gereksiz birşey de zaten Volkan Demirele o kadar yüklenmediler ki en büyük düşmanları bence volkan ve klübü. Biz onları arenadan alkış ile gönderdik onlar avni arkerde olay çıkarttı yazık spor ölüyor artık

1|1
    0|0
  • ultrAslan gurubu açıklama yaptı arenadaki maçta trabzona küfür nasıl edilir tüm türkiye görecek. Bunlara biz destek çıktık pankart açtık şampiyon hoşgeldin diye, 3-0 yendiler alkışladık ama sonuç ne oldu. Rakibi sanki fenerbahçe gibi oynadılar taraftarları 90 dk küfür ettiler, ligin en sakin oyuncusu taraflı tarafsız herkesin sevdiği adam Musleraya yedek kulübesinden gelip saldırdılar. Ama neymiş s*ken sevilir derler cidden öyle helal olsun aziz yıldırım helal olsun fenerbahçe bu salakların kupasını kim olsa alır ağlasınlar kupa kupa diye :D

1|0
    2|0
  • Kardeş ayağı sakat :)

0|0
    0|0
  • Bizim için hala malum sezonun şampiyonu Trabzondur Trabzon yerine Bşiktaş ya da Sivas olsa yine o olurdu kardeşlik vs zaten uydurulan şeyler yok alt yapı üst yapı :)

0|0
    1|0
  • Avrupaya gitmek için kazanmak zorundaydı. Bir Fenerbahçeli olarak Ersun Yanala teşekkür ediyorum. Şampiyon Fenerbahçe

1|0
    1|3
  • Maalesef öyle bir taraftarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Galatasarayin galatasaraydan baska dostu yoktur, OLAMAZ.

0|0
    0|0
  • burak ve selcuk adam gıbı davranmazsa küfürde gelır tabi ki.
    kalecinin yaptıgı neydı pekı

0|1
    0|0
Yükleniyor...