Bir yardım edin şu arkadaşınıza? Sizce başarabilirmiyim? Ne yapmam gerekiyor? +1?

Arkadaşlar internetde çok araştırdım ve yağ yakmak için koşu ve düzenli beslenmenin yanında ağırlık çalışmak gerekiyormuş ama benim fitnese gidecek ne param nede vaktim var evde ağırlık çalışamazmıyım kendi çapımda? ya da en hızlı nasıl yağ yakarım beler yapmam gerekiyor 1.70 boyundayım ve 68 kiloyum 55 kilo olmak istiyorum ama sadece kas ve su değil yağ yakmak istiyorum fit görünmek istiyorum nasıl yapabilirim? Ve bunu 2-3 ayda yapabilirmiyim?

Güncellemeler:
Bide şöyle bişey var kemiklerim iri buna rağmen fit görünebilirmiyin annem neyaprsan yap asla fit olamazsın diyor bütün moralimi yerle bir ediyor haklı mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İlla dumble ile ağırlık çalışcaksın diye birşey yok freeletics diye google da araştır kendi ağırlığınla yeterince fit duruma gelebilirsin ama yok sadece koşu ve bilumum bunun gibi şeyler yaparsan 10 kilo verdin diyelim bunun 5 kilosu yağ 5 kilosu kas olur ve çok güçsüzleşirsin bu durumda aynı şekilde tekrar kilo almaya başlarsın. Vücudunda kas oranın ne kadar fazla olursa o kadar günlük hayatta kalori yakarsın ama kas oranın düşük yağ oranın yüksek olursa o zaman kalorini harcıyacak bişey olmaz ve tekrar yağ depolarsın. Bunun matematiği budur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Freeletics diye youtube veya google da arastir, vucud degisimleri var erkekler iciN ama kadinlar icinde yapsan skinti olmaz...
    Evde egzersizler falan diye arastirsan int. bulabilirsin...
    Bolgesel yakmak istiyosan orn. Bel simidi eritmek gibi arastirmalar yapabilirsin... 68 ten, 3 ayda 60 altina rahat inersin

1|0
    0|0
  • yağ yakmak için ağırlık çalışmak zorunda değilsin ki bu bir zorunluluk değildir olmasada olur yani. acımasız bir diyetle sadece basketbol oynayarak 3 ayda yaklaşık 30 kilo veren arkadaşım var :)

1|0
    0|0
  • duzenlı olarak mekık cekmelısın ekmek makarna pılav tatlı vb seylerden uzak durmalısın ve duzenlı az ve sık yemelısın ara ogun yapmalısın elma ye mekık cek 3 tekrar yap zamanla attır 10 tane ıle basla mesela ertesı gun 15 yap gungun cogalt ok

1|0
    0|0
  • sabah kahvaltı aksam salata yogurt sonra bol bol mekıkk cek karnındakı yagları en ıyı yakacak hareket

1|0
    0|0
  • Dumbell seti alabilirsin , olmadi 2,5 lt. Şiselere su koy oyle calis , squat yap iyi olur, sabahlari tabata workot yap sabahlari , yesil cay icin , İyi sporlar!

1|0
    0|0
  • evde ağırlık çalışabilirsin mekik çek koşu yap protein ve korbonhidrat ağırlıklı beslen ve bunların hepsini düzenli yapman lazım ama 2-3 ayda yapamazsın

1|0
    0|0
  • ya yapman gereken uzun bir sopa iki ucuna bagla sıra sıra 5 lik sı şişelerini kulan aynısı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...