Hayatınızın erkeği veya kadınını erken yaşta bulsanız ne yapardınız?

18 yaşındasınız ve kişilik olarak tam evlenilcek kişi cıktı karşınıza tam hayalinizdeki gibi ama aynı zamanda küçük olduğunu düşünüyosunuz siz ne yapardınız ?

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• 19 Yaşındayım 4 yıllık bi ilişkim var ve hayatımın erkeğini buldum

0|0
    0|0
    • n güzel evlenmeyi düşünüyomusun peki ?

• Neden öyle düşünüyorsun ki birbirinizi seviyor musunuz karşılıklı sevgi saygı var mı

• sevgi var ama sanırım fazla yüz buldu ilgisiz bırakmak istemedim. yeri geldi odaya mumları yakıp yemek hazrlamıştım hiç bişeyden haberi yoktu sözlenirkende akşam yemeğne cıkalım dedim masaya gül yaprakları serpmiştim ortaya gül koymuştum hiçbişeyden haberi yoktu o zamanlar cok mutluyduk ama sonradan ne oldusa tartşmalarda fazla büyütmeye başladı sinirlendim mi hemen alttan alıyodu şimdi 2 gün konuşmadığımız oluyo işte bu yüzden evlenirsek olmaz diye düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevgili olursun zamanı gelince de evlenirsin.

0|0
    0|0
  • Kötü bir şey bu ya evlenene kadar ilişki yıpranıyor siz yıpranıyorsunuz. İş hayatına atılmak askerlik vs gibi yeni gelişmelerde hep beraber oluyorsunuz. Ama düşünün askerlik bitmiş, işini kurmuş herşey rayına oturmuşken tanışsanız herşey daha kolay ve güzel olur. Sonuçta şuanda böyle bir durum varsa birlikte büyüyerek denemekten başka çare de yok sanırım.

0|0
    0|0
    • evet doğru söylyosun ne yapcağımı blmiyrum

• sonunda olgun biri ve anlayabilcek biri cıktı teşekkür ederim ama elbet bi gün ayrılcağımızı biliyorum cünki bu yaşta evlenirsem mutlu olamayız

• Bu yaşta evlenmeyin kesinlikle. İlişkinizi sürdürün ve zamana bırakın. Şimdiden bu kadar düşünüp de yıpranmaya gerek yok her şey olacağına varır zaten.

• Evlilik herşey değil evlenmeden yıllarca birlikte yaşayanlarda var...

0|0
    0|0
    • genç yaşta evlenenler kısa sürede ayrılıyor.

• İşte o yüzden evlenmeden birlikte yaşayanlar var evlenmeye gerek yok.. benim için sadece bir imzadan ibaret evlilik

• evlenirdim

0|0
    0|0
  • evlenmem öyle devam eder gittiği yere kadar. zaten geç bulmakta kötü hayatına elli bin tane kişi girmediği ne malum o yaşa kadar yemediği halt kalmadığı ne malum dimi ama erken bulmak iyidir

0|0
    0|0
    • evet ama ben erken olduğunu düşünüyorum allaha sükür tipim herşeyim yerinde herkezin gözü üzerimde bu yaşta evlenmek istemiyorum ama A dan Zye herşeyi mükemmel

• evlenmek içn erken tabi bikaç yıl devam edebilirsiniz ama kısmet işte ne diyimki ben

• evet doğru söylüyosun

• sevgili olursun :)

0|0
    0|0
  • Yaşımızı mahkeme kararı ile büyütürdük. Felç.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...